Ogłoszenie na stanowisko: osoba do sprzątania

Dom Kultury "Włochy" zatrudni osobę na stanowisko: osoba do sprzątania.

Główne Obowiązki:
• sprzątanie pomieszczeń biurowych, toalet, korytarzy, sal zajęciowych, pomieszczenia socjalnego, sali kinowej
• okresowe, 2-3 razy w roku mycie okien, daszków
• okresowe lub w miarę potrzeb mycie mebli, drzwi czyszczenie wykładzin, tapicerek i innych sprzętów
• doraźne zastępstwa na portierni : nadzór nad osobami wchodzącymi do ADA i udzielanie informacji ,otwieranie i zamykanie budynku ,wydawanie kluczy do pomieszczeń i nadzór nad ich zwrotem i przechowywaniem., stała troska o porządek , czystość i estetykę w budynku ADA i terenu wokół.
• doraźne wykonywanie innych prac pomocniczych polegających na porządkowaniu i sprzątaniu.
• pomoc pracownikom innym działów przy organizacji imprez

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę - zlecenie na okres 1-3 miesięcy,
• następnie na podstawie umowy o pracę w wymiarze ½ etatu miesięczny wymiar godzin pracy: około 80 godzin.
• pracę wg grafiku (równoważny system czasu pracy).

Oczekiwania:
• Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność (praca też w weekendy).

  • Miejsce:
    Artystyczny Dom Animacji
    ul. ks. J. Chrościckiego 14, Warszawa

  • Kontakt:
    tel. 22 863 79 81

Aktualności