Ogłoszenie na stanowisko: portier

Dom Kultury "Włochy" zatrudni osobę na stanowisko: portier.

Główne Obowiązki:
• Pełnienie dyżuru na portierni.
• Nadzór nad osobami wchodzącymi do DKW i udzielanie informacji .
• Otwieranie i zamykanie budynku, przygotowywanie pomieszczeń na zajęcia i imprezy.
• Wydawanie kluczy do pomieszczeń i nadzór nad ich zwrotem i przechowywaniem.
• Stała troska o porządek, czystość i estetykę w budynku DKW i terenu wokół.
• Okresowe mycie daszków
• Obchody budynku, kontrola urządzeń technicznych
• Doraźne wykonywanie innych prac pomocniczych polegających na porządkowaniu i sprzątaniu.
• Pomoc pracownikom innym działów przy organizacji imprez

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę - zlecenie na okres 1-3 miesięcy,
• następnie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1 etatu miesięczny wymiar godzin pracy: około 160 godzin.
• pracę wg grafiku (równoważny system czasu pracy).

Oczekiwania:
• Zaangażowanie , sumienność, dyspozycyjność (praca też w weekendy).

  • Miejsce:
    Artystyczny Dom Animacji
    ul. ks. J. Chrościckiego 14, Warszawa

  • Kontakt:
    tel. 22 863 79 81

Aktualności