Zapraszamy w rodzinną podróż z historią Włoch w tle. Po drodze czekają Was wspomnienia, przygody i zadania do wykonania.
Odwiedźcie z nami wybrane historyczne miejsca Włoch. Zajrzyjcie w miejsca nieoczywiste i zapomniane.
Zatrzymajcie się w parkach i na placach zabaw. Sami ustalcie trasę wycieczki. Możecie pokonać ją w całości jednego dnia lub podzielić na etapy.
Możecie przemieszczać się pieszo, rowerem, samochodem, autobusem, KM, SKM.
Ważna jest wspólna wycieczka, zabawa i przyjemność z przebywania na powietrzu. Przed Wami wycieczka w przeszłość. „W 70 lat dookoła Włoch”!

Jak to w podróży. Należy się do niej przygotować. Jak?
Odwiedźcie placówki Domu Kultury „Włochy”, aby otrzymać pakiet startowy.
Na pakiet startowy składają się:
•    orientacyjne mapy z zaznaczonymi punktami oraz Regulamin Gry
•    wkładka z adresami punktów i zadaniami do wykonania
•    diagram hasła głównego, które będzie możliwe do odczytania po wprowadzeniu liter z rozwiązanych zadań oraz zgoda RODO

Weźcie ze sobą telefon z aplikacją do skanowania kodów QR i dostępem do Internetu. Kod QR pozwoli pobrać dokument, w którym znajdują się informacje i ciekawostki o odwiedzanych miejscach. Na ich podstawie będziecie mogli rozwiązać niektóre zadania.  
Dokument PDF przypisany do kodu QR będzie zapisywany w pamięci telefonu w folderze „pobrane” (w starszych modelach) lub wyświetli się na ekranie smartfona po wybraniu funkcji „Przeglądarka PDF”.
Pamiętajcie o czymś do pisania, aby na bieżąco wpisywać rozwiązania zadań i wybrane litery do diagramu z hasłem głównym.

Startujemy 29.08.2021 o godz. 10.00 w Domu Kultury „Włochy” przy ul. Bolesława Chrobrego 27 podczas pikniku „Wakacyjne Przygody”.
Finał zabawy odbędzie się 12.09.2021 o godz. 14.30 podczas imprezy plenerowej  „70 lat razem” w Parku Kombatantów przy ul. Chrościckiego 2.

REGULAMIN