Na plakacie rysunkowy ciemno brązowy pies. pomarańczowe tło.

Przedstawienia dla dzieci

"W Krainie Grzeczności"
17 października, godzina 12.30

Niegrzeczna Zuzia zostaje przeniesiona do Krainy Grzeczności, gdzie dobra wróżka uczy ją używania magicznych słów: proszę, dziękuję, przepraszam.

wstęp 10 zł
Kup bilet online lub 15 minut przed spektaklem.


 "Na jesiennym liściu"
7 listopada, godzina 12.30

Bajka o dwóch Skrzatach, które chcą zatrzymać odchodzące lato. Jeż, Misio i Żaba bezskutecznie próbują przekonać je, że jesień jest również piękną porą roku. Dopiero osobiste spotkanie z Panią Jesienią sprawi, że Skrzaty uwierzą swoim przyjaciołom

wstęp 10 zł


 "Koziołek Niematołek"
21 listopada, godzina 12.30

Koziołek nie potrafi mówić - porozumiewa się z otoczeniem dźwiękami i gestami narażając się na niezrozumienie i śmieszność. Jego przyjaciółka - Sowa - postanawia wraz z dziećmi nauczyć go mówić.
Zaczynają od wypowiadania zdań, następnie pokazują jak ważne dla zrozumienia słów jest prawidłowe akcentowanie poszczególnych wyrazów. W związku z tym pojawia się potrzeba poznawania nowych słów, a co za tym idzie, używania słownika jako źródła wiedzy o tym, co każde słowo znaczy.Na koniec Sowa uświadamia Koziołkowi (i widzom), że oprócz tego CO się mówi ważne jest też to JAK się mówi, a więc potrzebne jest ćwiczenie dykcji. Po wszystkim Koziołek zyskuje miano Super Koziołka i zaprasza dzieci do wspólnego ćwiczenia prawidłowej wymowy.

wstęp 10 zł