plakat promujący zajęcia muzykoterapia

Wiek: od 18 lat

Zajęcia: czwartek g. 19:00-19.45

Opłata za miesiąc: 100 zł


Zajęcia polegają na wykorzystaniu muzyki i dźwięku do poprawy samopoczucia, regeneracji emocjonalnej i psychicznej, a także dobrze pojętego relaksu i wyciszenia, które jakże jest potrzebne w dzisiejszych czasach.

Podczas zajęć muzyka będzie wykonywana na żywo przez instruktora i dopasowana do uczestników zająć.

Ważną rolę będzie tu odgrywać świadome dążenie do odzyskania trwałej równowagi, spokoju ducha i symbiozy całego ciała z otoczeniem. Istotnym elementem zajęć będzie również operowanie światłem, pomagając w ten sposób uzyskać efekt wyciszenia i odzyskania wewnętrznej równowagi. Elementy terapeutyczne związane z odkrywaniem swojego wnętrza, wyciszeniem, pracą nad oddechem i pełną symbiozą ducha i ciała bardzo korzystnie przyczynią się do poprawy samopoczucia i pełnej relaksacji pozwalającej na prawidłowe funkcjonowanie w pracy i życiu codziennym.

Muzyka dzięki jej multisensorycznemu odbiorowi – jako fala oddziałuje na całe ciało i wszystkie sensory naszej percepcji - staje się tu katalizatorem pozwalającym uzyskać pełną regenerację i dobre samopoczucie w sposób przyjemny, bezinwazyjny i nie wymagający żadnego przygotowania.


Instruktor: Rafał Wnuk

Zapisy na strefazajec.pl