Plakat promujący przedstawienia dla dzieci

Przedstawienia dla dzieci

 

Bilety w cenie 15 zł do kupienia na stronie biletyna.pl lub 15 minut przed spektaklem o ile nie zostaną wcześniej wykupione."Baśniowy pokoik"
1 października, godzina 12.30

Baśniowy pokoik - to wielkie marzenie niepoprawnego Pieska, który porzuca rodzinną budę i kochającego Tatę, by zdobyć pierwszą nagrodę na wystawie psów w Mieście Róż.

Niestety róże mają też kolce! Czy Piesek odda swą miskę i obrożę, by móc trochę się pobawić? Czy zamiast "baśniowego pokoiku" zyska pchły na grzbiet? Wszystko skończyłoby się może źle, gdyby nie Biały Kotek idący za nim łapa za łapą. Ale... Co na to wszystko powie Tata?!

"Baśniowy pokoik" to przypowieść o piesku niepoprawnym i kochającym tacie!"Z dynią w herbie"
5 listopada, godzina 12.30

W królewskim ogrodzie na dynię padł strach. Słychać dzwonek  zbliżającego się zjadacza dyń. Władca dyniowego królestwa Ambroży Pumpkin Pestka postanawia rozprawić się ze złodziejem dyń. Szukając Dyniozbója  spotyka  Grzybozbója i Liściozbója, którzy wykonują swoje  jesienne, tajemnicze prace. Kiedy wreszcie Zjadacz dyń staje na progu dyniowego ogrodu, król  łapie go… co wydarzyło się dalej? o tym musicie przekonać się sami!"Kolorowy śmietnik"
19 listopada, godzina 12.30

W świecie wyrzuconych zabawek żyjących w śmietniku pojawia się nowa lalka - Helenka, której trudno pogodzić się z odrzuceniem.

Śmieszny szczurek Puszek i jego przyjaciele, dzięki mądrości zapisanej w „Książce Bez Okładki” pomagają jej zrozumieć, że każdy jest wartościowy oraz, że pięknym czyni nas to, co jest w sercu.