Dom Kultury „Włochy”  zatrudni  osobę do sprzątania.

Zapraszamy pary na nowe zajęcia tańca użytkowego od podstaw przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą bawić się tańcem i błyszczeć na parkiecie w czasie wesel, balów sylwestrowych i innych imprez.

Zapraszamy na nowe zajęcia -  gry na gitarze.

Prowadzimy nabór na zajęcia ceramiczne dla osób z niepełnosprawnościami.

Prowadzimy nabór na zajęcia teatroterapii dla osób dorosłych z niepełnosprawnościami.

plakat w kolorze pomarańczowym, w górnej części ceramiczny zielony liść a poniżej informacje o wydarzeniu

Zapraszamy rodziny  na warsztaty ceramiczne w ramach Ceramicznej Soboty w Pracowni Lepianka.

Gaja i Mariusz przemierzają kosmos w poszukiwaniu planety, na której znajduje się woda zdatna do picia. W wyniku awarii statku kosmicznego lądują awaryjnie na nieznanej im planecie. Spotykają tam obcych, którzy pokazują im blaski życia w zgodzie z przyrodą. Spektakl przeznaczony jest dla widzów od piątego roku życia. Podejmuje wątki międzygatunkowej empatii, współczucia i codziennych praktyk, które pomogą dzieciom ukształtować proekologiczne nawyki.

kolorowy plakat, na górze w kółku chłopiec malujący farbami a pod spodem informacje o wydarzeniu

Wspólnie odkryjmy wspaniały świat sztuki. Mamy okazję przekonać się, iż malowanie i rysowanie jest naprawdę proste i pełne radości. Przez różnorodność ćwiczeń uczestnicy poznają wiele technik posługiwania się np. węglem, sangwiną, ołówkiem, farbami.

kolorowy plakat, na środku duże zdjęcie wykonawców a powyżej i poniżej informacje o wydarzeniu

 W wykonaniu artystów usłyszymy najpiękniejsze romantyczne przeboje muzyki rozrywkowej w języku włoskim i angielskim, w przepięknych aranżacjach muzycznych, przy akompaniamencie fortepianu, skrzypiec i podkładów muzycznych.

Wszystko dobre co się dobrze kończy. W tej bajce właśnie tak się dzieje. Samotna i zaniedbana dziewczynka przemienia się w piękną , szczęśliwą dziewczynę. G. Rossini skomponował operę “Kopciuszek”, aktorzy teatru przygotowali teatralną wariację, aby zachęcić dzieci do słuchania przepięknej klasycznej muzyki i śpiewu.