Zajęcia gry na gitarze – są to zajęcia grupowe (max.6 osób w grupie) przeznaczone zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Grupy podzielone są według wieku. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają pełną godzinę. Każdy uczestnik zajęć musi posiadać własny instrument.

Grupa od podstaw - to nauka według wypracowanego autorskiego programu, który zawiera pierwsze proste ćwiczenia oraz niezbędne wiadomości teoretyczne. Jednak lekcje te to głównie praktyka wykonawcza – proste melodie oraz najbardziej popularne chwyty gitarowe poznasz już po pierwszych kilku lekcjach. Utwory do nauki wybierane są przez uczestników zajęć tak, by były zgodne z ich zainteresowaniami. Każdy uczestnik otrzyma nuty/tabulatury, płytę CD z podkładami do ćwiczeń oraz kostkę (plectrum) do gry.

Grupa średnio-zaawansowana - nauka prostych i znanych utworów - wybranych wspólnie przez uczestników zajęć. Wymagana jest znajomość podstawowych chwytów gitarowych oraz umiejętność czytania tabulatury. Naucz się m.in. jak samodzielnie tworzyć ciekawe akompaniamenty do piosenek oraz jak komponować własną muzykę. Rozwijaj swoje zainteresowania i możliwości techniczne gry.

czwartki
godz. 16.30-17.30     I gr.początkująca 10-13 lat
godz. 17.45-18.45    II gr. początkująca młodzież od 14 lat
godz. 19.00-20.00   III gr. średnio zaawansowana młodzież od 14 lat
 
Instruktor: Tomasz Szczepaniak – wieloletni pedagog oraz muzyk sesyjny z ponad 25 letnim doświadczeniem. Absolwent kierunków: Wychowanie Muzyczne oraz Jazz i Muzyka Estradowa w klasie gitary. Laureat wielu nagród muzycznych na konkursach w Polsce oraz zagranicą. Współpracował z wieloma gwiazdami muzyki popularnej oraz jazzu. Jego gitary można usłyszeć na wielu uznanych wydawnictwach płytowych. Uczy rozumienia muzyki, co umożliwia swobodny rozwój, bez tajemnic i wątpliwości. Chętnie odpowiada na pytania i wskazuje zasady, które zdecydowanie ułatwiają grę np. pod względem technicznym.

Opłata:
150 zł/m-c (1x tyg. 60min.)

Zapisy tylko przez stronę strefazajec.pl - kliknij