kolorowy plakat, na środku zdjęcia dziewczyn z udekorowanymi twarzami a powyżej i poniżej informacje o wydarzeniu

Krąg Kobiet we Włochach 

29.10.2021r (piątek)  godz. 17.00-19.00

godz. 19.00-21.00 Spotkanie z cyklu „Z pasją im do twarzy” – warsztat improwizacji teatralnej z Agnieszką Matan

Krąg Kobiet w październiku ma aż TRZY CZĘŚCI

Pierwszą, KRĄG KOBIET (godz.17-18.30) dedykujemy przyjrzeniu się różnym typom kobiet, jakie w każdej z nas mieszkają...
Zmienne oblicza, twarze, odsłony, maski...czy rozpoznajesz je w sobie? Ile ich nosisz i co powoduje tę zmienność w wyrażaniu siebie?

Druga część to NOWOŚĆ! KLUB EMPATII. To alternatywna dla tych chętnych z Was, które w luźniejszej już atmosferze swobodnych rozmów opartych na uważności chciałyby spotkać się ze swoją empatią. Będziecie mogły usłyszeć swoje potrzeby i potrzeby Waszych rozmówców, tych z sali i tych z Waszych opowieści, jeśli zechcecie się nimi podzielić. Formuła jest jeszcze do przedyskutowania i do wypracowania wspólnie z Wami :-)
Klub będzie wspierał autentyczną komunikację, opartą na przekonaniu twórcy Porozumienia bez Przemocy:
Dzięki PBP możemy osiągnąć większy spokój umysłu, ponieważ metoda ta radzi nam skupić się na tym, czego naprawdę chcemy, zamiast ciągle zastanawiać się, co jest złe w innych albo w nas samych//Marshall B. Rosenberg, Porozumienie bez przemocy. O języku serca.

W trzeciej części spotkania o godz. 19.00 odbędzie WARSZTAT IMPRO (improwizacji teatralnej) z Agnieszką Matan ze Szkoły Impro (www.facebook.com/SzkolaImpro/)
Będzie okazja poznać siebie jeszcze od innej strony ;-)

Prowadzenie: Katarzyna Jakóbik

Informacje i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wstęp wolny