plakat w brązowo żółtych barwach, na środku zdjęcie kobiety z uniesionymi do góry rękami i głową odchyloną do tyłu, na górze i po bokach informacje o wydarzeniu

Zapraszam Ciebie serdecznie na warsztat ruchu autentycznego i języka ruchu.
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Na co dzień pracuję jako fizjoterapeutka, terapeutka Reiki Usui Shiki Ryoho oraz terapeutką języka ruchu i świadomej pracy z ciałem.
Zajmuję się aspektem zdrowia psychosomatycznego, gdzie stres i trudne doświadczenia życia zapisują się w naszym ciele tworząc napięcia, ból i usztywnienia. Podczas warsztatu odkryjemy potrzeby naszego ciała i połączymy się z emocjami. Zobaczymy, czego potrzebujemy tej jesieni i który żywioł jest nam bliski. Człowiek jest połączony z żywiołami i każdy żywioł wprowadza inną jakość do naszego życia. Każdy opowiada inną historię. Wprowadzimy ruch w nasze ciało i pozwolimy sobie na chwilę "niemyślenia", zaś podążania za swoim ciałem. Będziemy nawiązywać kontakt z jego potrzebami i wspierać siebie tej jesieni. Spróbujemy ogrzać siebie ruchem i zobaczyć, które kolory jesieni są nam najbliższe. Zaproszę Was do wspólnej medytacji "miłującej dobroci", gdzie połączymy się wszyscy, życząc sobie samych dobrych rzeczy.

Warsztaty odbędą się:
15.10 g. 19.00 - 20.30
22.10 g. 20.00 - 21.30

Koszt: 40 zł za jeden warsztat/ 80 zł za całość

Zapisy tylko przez stronę strefazajec.pl - kliknij