Zapraszamy do udziału w Wielkanocnym Rodzinnym Konkursie Ceramicznym ,,Wielkanocne gliniaki - zwierzaki". Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do rodzin z całej Warszawy. Przyjmujemy też zgłoszenia indywidualne. 

Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do rodzin z całej Warszawy. Przyjmujemy też zgłoszenia indywidualne. Ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie w Konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. W jednej grupie mogą pracować jednocześnie cztery rodziny do czterech osób.
Zgłoszenia do Konkursu przyjmujemy do 15 marca 2023 r przez www.strefazajec.pl
Osoby rezygnujące z udziału w  Konkursie prosimy o zgłoszenie rezygnacji mailem pod adres: dkw@dkwlochy.pl, w celu zwolnienia miejsc innym uczestnikom.

Termin i miejsce:
18 marca 2023
Grupa I – godz. 10.00 – 12.00
Grup II – godz. 12.15 – 14.15
Miejsce: Dom Kultury „Włochy” – pracownia „Lepianka” ul. Bolesława Chrobrego 27, Warszawa

Wernisaż, ogłoszenie wyników oraz odbiór prac planowane są 31 marca 2023 o godz. 18.00
Miejsce: Artystyczny Dom Animacji – filia Domu Kultury „Włochy” ul. ks. Juliana Chrościckiego 14, Warszawa

Konkurs jest odpłatny. Opłata rodzinna (do czterech osób) wynosi 50 zł za 120 min zajęć. Dopłata za kolejną osobę wynosi 5 zł. Wpłat można dokonać korzystając z szybkiej płatności na www.strefazajec.pl lub przelewem tradycyjnym na nr konta Domu Kultury „Włochy” 79 1240 6218 1111 0000 4620 4574
Opłata w tytule powinna zawierać nazwę: Wielkanocny Rodzinny Konkurs Ceramiczny 2023. Prosimy zachować dowód wpłaty do wglądu instruktora.

Opłata powinna wpłynąć na konto organizatora do 15 marca br. Osoby, które nie dokonają terminowej opłaty mogą zostać usunięte z listy uczestników. Opłata nie podlega zwrotowi w przypadku nieobecności uczestników.

Liczymy, że podczas Konkursu powstaną prace ozdobne lub użytkowe inspirowane Wielkanocą. Zgłoszenie do Konkursu nie wymaga podania danych osobowych uczestników. Prosimy jednak o wyrażenie zgody na rozpowszechnianie wizerunków członków zespołu utrwalonych podczas konkursu, zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

REGULAMIN

Aby zapisać się na konkurs - kliknij