Zapraszamy rodziny  na warsztaty ceramiczne w ramach Ceramicznej Soboty w Pracowni Lepianka.

Glina, jako surowiec naturalny, jest ekologicznie czysta i przyjazna człowiekowi. Bezkształtną bryłę każdy może uformować w naczynie czy rzeźbę. Nadać jej jedyny, niepowtarzalny kształt. Każda forma jest dobra. Daje powód do przeżywania radości. Wyzwala pozytywne emocje podczas doświadczeń twórczych. Ma też inne zalety.
Przygotowanie gliny, jej formowanie, zdobienie i wypalanie przybliża wiedzę na temat kultury, sztuki, estetyki, wyczucia bryły, rysunku i malarstwa.
Wokół pracowni gromadzą się różne grupy: dzieci, młodzież, dorośli. Wszyscy mogą spotkać się przy wspólnej pracy, mają możliwość bezpośrednich kontaktów, wzajemnego poznawania się i zrozumienia. Tworzą klimat naszej Lepianki. Pracownia to miejsce szczególne. Tu można realizować artystyczne projekty i ciekawie spędzić czas wolny. Może nie każdy uczestnik pracowni stanie się artystą, ale na pewno stanie się osobą bardziej wrażliwą na piękno.      
    

sobota
godz. 10.00-11.45    I grupa
godz. 12.00-13.45   II grupa
 

Opłata:
80 zł/ rodzina do 4 osób, każda kolejna osoba 15 zł

Prosimy zapisywać tylko jedną osobę z rodziny, jest to równoznaczne z przyjęciem całej rodziny.
Termin dokonania wpłaty - do 28 września. W związku z dużą ilością chętnych rodzin, nie dokonanie opłaty do tego dnia może skutkować wypisaniem z warsztatów.

Zapisy tylko przez stronę strefazajec.pl - kliknij