Nauka języka hiszpańskiego z Native Speakerem. Zajęcia dla dzieci od lat 9ciu, młodzieży i dorosłych wprowadzą uczniów w język hiszpański i świat hiszpańskojęzyczny w bezstresowej i angażującej uczestników atmosferze.

Wiek: dzieci od 9 lat, młodzież i dorośli

Zajęcia: środa g. 20.15-21.15
lub poniedziałek i środa g. 19.00-20.00

Instruktor: Jose Dominguez

Na plakacie rysunkowy ciemno brązowy pies. pomarańczowe tło.

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na spektakl "W Krainie Grzeczności". Niegrzeczna Zuzia zostaje przeniesiona do Krainy Grzeczności, gdzie dobra wróżka uczy ją używania magicznych słów: proszę, dziękuję, przepraszam.

Nasza wyprzedaż garażowa to cykliczne wydarzenie kulturalne o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedażach zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń itp.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do Sąsiedzkiego Grona Kobiet.

SGK to klub dla kobiet o różnych poglądach, zainteresowaniach, które pragną się inspirować, rozwijać, wspierać w kreowaniu własnego życia i organizowaniu wolnego czasu.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do skorzystanie z urozmaiconej oferty zajęć przygotowanej przez Artystyczny Dom Animacji.
W tym roku w naszej propozycji znajdziemy m.in. zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczno-ruchowe, oraz wokalne.

WYKAZ ZAJĘĆ W ADA

Plakat w kolorach niebiesko-czerwonym. Na plakacie znajdują się informacje o Świetlicy oraz zdjęcia ludzi w różnym wieku

Podczas spotkania, które jest wstępem do przyszłych, listopadowych warsztatów genealogicznych z instruktorami STOWARZYSZENIA TWOJE KORZENIE W POLSCE, przy herbacie i innych smakołykach będziemy tworzyć: kolaż, ramkę na zdjęcie, album rodzinny. Przynieś ze sobą zdjęcia swoje i swoich bliskich, i spędź twórczo czas w gronie znajomych i sąsiadów! ZAPEWNIAMY: ramki, materiały papiernicze, koronki, wstążki, bibuły, kredki, farby, kleje itp. Własne materiały również mile widziane!

Na plakacie znajdują się zdjęcia ludzi w różnym wieku oraz informacje na temat wolontariatu w domu kultury

Masz ukończone 18 lat i chcesz pomóc? Tańczysz, śpiewasz lub piszesz? Szydełkujesz? Jesteś mistrzem w naprawianiu? Jesteś dobry w przedmiotach ścisłych, humanistycznych? A może znasz się świetnie na smartfonach i komputerach? Masz trochę wolnego czasu i chciałbyś od początku do końca stworzyć projekt dla sąsiadów, osób potrzebujących? Przyjdź do naszej Świetlicy Międzypokoleniowej i pomóż odbudować relacje społeczne po pandemii!  Przećwiczysz kompetencje liderskie, organizacyjne, komunikacyjne. Poznasz swoje mocne strony, nauczysz się empatii. 

Serdecznie zapraszamy na wernisaż prac Marka Jagodzińskiego.

"Mieszkam i tworzę w Warszawie. W rzeźbie zafascynowała mnie jej nieśmiertelność, która zdaje się kpić z przemijania i śmierci, do której wszyscy pędzimy niewidzialnym pociągiem. Metal wlewany do formy wydaje ostatni krzyk wiedząc, że za moment stanie się posągiem na wieki, a fakt ukrytych w nim śladów moich rąk daje mi poczucie, jakbym na chwilę opuścił ten pociąg."

1.Podmioty prowadzące działalność gospodarczą dokonujące płatności gotówką otrzymają fakturę, jeśli przed dokonaniem transakcji (płatności w kasie) zgłoszą wniosek o wystawienie faktury z NIP.

2.Osoby fizyczne mogą otrzymać fakturę (bez NIP) na swój wniosek po uprzednim zwróceniu paragonu w terminie nie dłuższym niż 3 miesiące od daty transakcji (płatności). 

Kasa nie wystawia paragonów z NIP.

Podstawa prawna:

art 106b,ust 5, ustawy VAT- wystawianie faktur dla podatników,

art 106b ust 3, ustawy VAT - termin 3 miesięcy na wystawienie faktur,

art 111 ust 1, ustawy o VAT- dla kogo jest obowiązek rejestracji sprzedaży w kasie