Dom Kultury „Włochy” poszukuje OSOBY DO  SPRZĄTANIA w Okęckiej Sali Widowiskowej przy ul 1 Sierpnia 36a

Dom Kultury „Włochy”  zatrudni  osobę do sprzątania w Domu Kultury ,,Włochy"  ul.B.Chrobrego 27.

Dom Kultury „Włochy” zatrudni osobę na stanowisko portiera – pracownika gospodarczego.

Plakat w kolorze czarno-szarym. Na plakacie znajdują się informacje o koncercie oraz czarno-białe zdjęcie muzyków

Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy zapraszają na koncert Varius Manx & Kasia Stankiewicz! 

Plakat w kolorach niebiesko-czerwonym. Na plakacie znajdują się informacje o Świetlicy oraz zdjęcia ludzi w różnym wieku

Podczas spotkania, które jest wstępem do przyszłych, listopadowych warsztatów genealogicznych z instruktorami STOWARZYSZENIA TWOJE KORZENIE W POLSCE, przy herbacie i innych smakołykach będziemy tworzyć: kolaż, ramkę na zdjęcie, album rodzinny. Przynieś ze sobą zdjęcia swoje i swoich bliskich, i spędź twórczo czas w gronie znajomych i sąsiadów! ZAPEWNIAMY: ramki, materiały papiernicze, koronki, wstążki, bibuły, kredki, farby, kleje itp. Własne materiały również mile widziane!

Na plakacie znajdują się zdjęcia ludzi w różnym wieku oraz informacje na temat wolontariatu w domu kultury

Masz ukończone 18 lat i chcesz pomóc? Tańczysz, śpiewasz lub piszesz? Szydełkujesz? Jesteś mistrzem w naprawianiu? Jesteś dobry w przedmiotach ścisłych, humanistycznych? A może znasz się świetnie na smartfonach i komputerach? Masz trochę wolnego czasu i chciałbyś od początku do końca stworzyć projekt dla sąsiadów, osób potrzebujących? Przyjdź do naszej Świetlicy Międzypokoleniowej i pomóż odbudować relacje społeczne po pandemii!  Przećwiczysz kompetencje liderskie, organizacyjne, komunikacyjne. Poznasz swoje mocne strony, nauczysz się empatii. 

Na plakacie znajdują się zdjęcia wszystkich zespołów oraz informacje na temat koncertu

W ramach inicjatywy lokalnej mieszkańcy naszej dzielnicy, sąsiedzi skupieni od 2 lat w projekcie Szanty we Włochach, tworzący projektowy zespół Horyzont Marzeń, wraz z zaproszonymi Przyjaciółmi przedstawią publiczności swoje piosenki.

Na plakacie znajdują się informacje o warsztatach oraz dwa zdjęcia jesiennych wianków

Na warsztatach uczestnicy zgłębią techniki tworzenia wianków, stworzą swój niepowtarzalny wianek, który będą mogli zabrać do domu. Wianek będzie można powiesić na drzwiach lub np. udekorować nim stół.

Na plakacie znajdują się stare fotografie Powstańców, zdjęcie artystki oraz informacje o koncercie

Autorski koncert Joanny Bejm z zespołem jest hołdem dla zapomnianych poetów, walczących w Powstaniu Warszawskim. Projekt odchodzi od standardowej formy patetycznego koncertu, podejmującego wyłącznie narodowowyzwoleńczą tematykę. We współpracy z Muzeum Literatury, Joanna wybrała unikatowe wiersze Juliusza Krzyżewskiego, Zdzisława Stroińskiego, Wojciecha Mencla, Teresy Bogusławskiej, Zbigniewa Chałko i Krystyny Krahelskiej.

Plakat w odcieniach pastelowych kolory zielony i pomarańczowy. Znajdują się na nim informacje odnośnie koncertu i czarno-białe zdjęcie Bartasa Szymoniaka.

Koncert Bartas Szymoniak - trasa „Wojownik z Miłości”