Plakat w kolorach niebiesko zielonym. Na plakacie znajdują się narysowane postacie bajkowe oraz informacje na temat spektaklu

Zapraszamy na spektakl dla dzieci „Muzyczne Zoo” w wykonaniu Teatru Katarynka w ramach cyklu Bajkowe Niedziele.

10.10.2021 r.(niedziela) godz. 13.00

Musicalowa opowieść dla najmłodszych o historii nawiązania przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika. Spektakl uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami. Zaskakujące i zabawne sytuacje, wspaniała oprawa muzyczna, ruch sceniczny, śpiew, taniec – wszystko to powoduje, że dzieci ani przez moment się nie nudzą. Wszyscy wspólnie przeciwstawią się zamknięciu Zoo i pokrzyżują plany Biznesmena.

Bilety: 15 złotych/osoba

Bilety również do zakupienia 30 minut przed spektaklem (płatność tylko gotówką)

Liczba miejsc ograniczona.

Spektakl "Muzyczne Zoo" kierujemy do dzieci w wieku od 3 lat do zerówki / 1 klasy SP

>>Trailer spektaklu<<

Teatr Katarynka to muzyczny teatr objazdowy, autorskie spektakle, zawodowi aktorzy i spełnianie marzeń. Autorskie musicale rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Pokazujemy w nich najważniejsze życiowe wartości. W zabawny sposób wplatamy wątki edukacyjne. Każda bajka jest interaktywna, dzieci razem z nami śpiewają, tańczą, śmieją się i przeżywają opowiadane historie.

Tworzymy nasz teatr z pasją i zaangażowaniem, stawiamy na jakość, bo wiemy, że dzieci to bardzo wymagająca publiczność. Zabieramy widzów w podróż do magicznej krainy, którą zapamiętają na długo. 

żródło:https://teatrkatarynka.pl/