Na plakacie znajdują się zdjęcia wszystkich zespołów oraz informacje na temat koncertu

W ramach inicjatywy lokalnej mieszkańcy naszej dzielnicy, sąsiedzi skupieni od 2 lat w projekcie Szanty we Włochach, tworzący projektowy zespół Horyzont Marzeń, wraz z zaproszonymi Przyjaciółmi przedstawią publiczności swoje piosenki.

23.10.2021 r. (sobota) godz. 18.00

wstęp wolny, rezerwacja tel. (22) 868 02 01, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wystąpią:

Wywodzący się z projektu zespól Bajdewind w swoim autorskim repertuarze; amatorski, integracyjny zespół Horyzont Marzeń; (gwiazda wieczoru ) znany i lubiany zespół Zejman&Garkumpel, (od 35 lat tworzący muzykę żeglarską dla dzieci i dorosłych, który wraz z Fundacją Sztuka i Pasja prowadzi ten szantowy projekt, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem).

Szanty we Włochach to projekt, w którym mieszkańcy naszej dzielnicy wspólnie z radością, energią i marzeniami rozwijają swoje muzyczne pasje, związane z muzykowaniem w rytmach piosenki żeglarskiej. W projekcie wspaniale kwitnie współpraca, przyjaźń i samopomoc. Tym samym projekt Szanty we Włochach jest świetnym przykładem integracji i aktywizacji mieszkańców, w którym uczestniczą także chętne osoby z niepełnosprawnościami, bo projekt ma charakter otwartych spotkań dla każdego.