Na plakacie są dwa zdjęcia rodziców z małymi dziećmi oraz informacje na temat zajęć

Gordonki - zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 2.mc życia do 2,5 lat. Jedyne zajęcia dla maluszków, poparte badaniami naukowymi. Zajęcia ruszają od sierpnia! Zapraszamy!

Przychodząc na spotkania, Twoje dziecko dostanie najlepsze, co można w aspekcie rozwoju muzycznego. Dodatkowo przy okazji zapewnisz mu stymulację rozwoju mowy, trening skupienia, koncentracji, koordynacji półkul mózgu, a Ty zrelaksujesz się i złapiesz chwilę wytchnienia przy dźwiękach śpiewanek. Dlaczego warto umuzykalniać już tak małe dzieci? Ponieważ wg badań prof. E E. Gordona, dziecko najintensywniej przyswaja dźwięki poczynając od okresu prenatalnego do 3 roku życia i jest to najlepszy czas na rozwijanie wszelkiego potencjału. Cały proces uatrakcyjniają kolorowe leciutkie fruwające chusteczki, piłki, chusta animacyjna.. i wiele wiele innych przedmiotów wspierających koordynację ruchową.
Podczas zabawy maluchy wciągane są do cudownego świata muzyki poprzez proste melodie, improwizacje i rytmiczanki śpiewane głosem. Poznacie skale modalne i najróżniejsze rytmy, ale przede wszystkim będziemy tworzyć niezapomniane chwile.

Serdecznie zapraszam!
Ewa Wałecka

dla rodziców: zajęty czas, wspólne chwile w grupie innych rodziców, odrobina relaksu i inspiracji do zabaw domowych

dla maluszka: wspieranie:

- rozwoju mowy
- zdolności lingwistycznych
- koordynacji półkul mózgu
- koncentracji

dzień poniedziałek
start godz. 11.00
czas trwania zajęć 40 minut
opłata 160 zł/m-c
zapisy  www.strefazajec.pl
prowadząca Ewa Wałecka - Certyfikowana członkini Polskiego Towarzystwa E.E Gordona, skrzypaczka i wokalistka Kapeli ze Wsi Warszawa

---> Bezpośredni link do zajęć na Strefie Zajęć - Gordonki <---

Do pobrania: instrukcja utworzenia konta na strefazajec.pl

UWAGA!

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z Procedurą zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Domu Kultury Włochy w trakcie epidemii COVID-19 dla użytkowników DKW dołączoną do regulaminu zajęć. Zapisanie na warsztaty jest równoznaczne z akceptacją wytycznych zawartych w procedurze.