Plakat w kolorach zieleni. Plakat tworzy zdjęcie pań ćwiczących jogę

Zajęcia skierowane są dla wszystkich osób powyżej 18 roku życia. Praktyki będą dostosowane do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z vinyasą. Jeśli już praktykujesz, nic nie stoi na przeszkodzie w dołączeniu do zajęć, ponieważ każdą z asan możemy zmodyfikować w zależności od poziomu zaawansowania. Vinyasa joga łączy ruch z oddechem i pozwala uelastycznić oraz wzmocnić całe ciało.

Skupienie na oddechu pozwala wyciszyć się, odstresować, a płynna synchronizacja z asanami uwolni napięcia z twojego ciała. Na każdych zajęcia będziemy pracować nad inną sekwencją, ucząc się nowych asan, co pozwoli na kompleksowe zadbanie o całe ciało.

czwartek
godz. 19.00
120 zł/mc 1 x w tyg. 45 min.

Instruktorka Joanna Róg

Certyfikowana nauczycielka vinyasa jogi posiadająca certyfikat nauczycielski Yoga Alliance 200 RYT, związana z jogą od ponad 4 lat. Współpracowała ze szkołą jogi Przestrzeń Dobra w Lublinie, organizatorka zajęć charytatywnych dla organizacji prozwierzęcych - fundacji i schronisk. Badaczka, propagatorka zdrowego stylu życia, doktor nauk medycznych i nauk o zdrowiu związana z Kliniką Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wierzy, że joga wpływa na samopoczucie, świadomość ciała, a także uczy szacunku, akceptacji i miłości do własnego ciała i całego świata.

<<<LINK DO ZAPISÓW JOGA VINYASA>>>