Cykl treningów oparty jest na metodach wywodzących się z jogi, ajurwedy, akupresury, shiatsu i fitness. To ćwiczenia dla kobiet w każdym wieku. Dla młodych, aby zachować młodość na długo, dla kobiet w średnim i późnym wieku, aby widocznie poprawić wygląd twarzy, a przede wszystkim poświęcić więcej uwagi swojemu ciału. Okazać mu jeszcze więcej miłości!

To bardzo szybko stało się naszą pasją. Nie potrzebne są nam zabiegi
medycyny estetycznej. Mamy swoje metody ćwiczeń i masażu, liftingujący
miks naturalnych olejków odmładzających, jeżyki, gua sha
 – mówią założycielki.

Mamy na twarzy aż 80 mięśni, w tym 42 mięśnie mimiczne. Znając zasady ich funkcjonowania i wpływ na kształt twarzy, jej jędrność i wiedzę jak poszczególne elementy wpływają na powstawanie zmarszczek, mamy w rękach naprawdę potężne narzędzie. Zdrowe i zgodne z naturą naszego ciała.

Ćwiczymy na siłowni nogi, mięśnie brzucha, pupy, ramion, ale twarzy nie ćwiczymy. Czas to zmienić i uświadomić sobie, że wszystko jest w naszych rękach. Kobiety przychodzą do nas z przeróżnymi problemami. Opadającymi powiekami, chomikami, szarą cerą, zmarszczkami palacza, utratą jędrności, marionetkami, drugim podbródkiem, chcą powiększyć optycznie oczy, zminimalizować oznaki starzenia. Dla każdego mamy coś w zanadrzu. Nasz program jest naprawdę kompleksowy. Każdemu spotkaniu towarzyszą dźwięki kojącej muzyki.

Opłata: 120 zł/mc 1 x w tyg.

Dzień: piątek godz. 9.00, poniedziałek godz. 20.00

Czas zajęć:
1 x w tyg. 60 min

I zajęcia w roku 2022: 7 października

Instruktorka Jola Mortka

<<< LINK DO ZAPISÓW YOGA TWARZY>>>