plakat koncert Tajga i Sounds Good

3 czerwca 2023 o godz. 18.00 zapraszamy koncert Studia Piosenki Edyty Kiesewetter- Sounds Good i zespołu Tajga.

Sounds Good, czyli Ada, Gabi, Lidka, Szymon i Janek. Śpiewają na pięć głosów. Dzieli ich wiele - charaktery, gusta, styl, ale to co ich łączy, to pasja do tego co robią i chęć dotarcia z tym do słuchaczy. Działając wspólnie podbijają sceny w Warszawie, a nawet w Polsce. Czerpią z muzyki energię i siłę do dalszego działania i mają nadzieję, że dzielą się tym samym z odbiorcami ich twórczości.
———
Tajga to Ania, Maszynka, Bartuś, Michał i Albert.
To grupa przyjaciół, miks osobowości, wspólnych doświadczeń i relacji. Ich muzyka to wypadkowa inspiracji indie-folkiem, folk-rockiem i americaną - poza organicznymi, często vintage’owymi brzmieniami jest tutaj przede wszystkim bliskość, klimat i emocje. Sentymentalne i nostalgiczne teksty Ani (półfinalistki XI edycji The Voice of Poland) są odbiciem problemów i stanów, jakich doświadczają młodzi dorośli. Są też próbą rozplątania supłów, które tworzą się w głowie każdemu z nas i tak często komplikują życie.
Tajga jest romantyczna, melancholijna i marzycielska. Ma starą duszę, która mierzy się codziennie ze współczesnością. Nie boi się czerpać z obu stron i buduje dzięki temu coś szczerze nieprzeciętnego!
Wstęp wolny!