Cykl „Muzyczne Co Nieco” tworzy kolaż muzycznych gatunków i charakterystycznych osobowości wykonawców, którzy goszczą co miesiąc na scenie Domu Kultury „Włochy”. „Muzyczne Co Nieco” pozwala zaspokajać bardzo różne gusta muzyczne. Do tej pory w cyklu wystąpili  m.in. Grupa Nota Bene, Free Accordions, Daniel Gałązka z Zespołem czy Eugeniusz Tiemnikow.

Zapraszamy w trzecią niedzielę miesiąca o godz. 18:00.

Wstęp wolny

Teatralna Scena Talentów TeST to cykl spotkań poświęcony najciekawszym spektaklom teatrów niezależnych, działających poza głównym, zawodowym nurtem. Zapraszamy Państwa na spotkanie z grupami teatralnymi, których dorobek artystyczny doceniono na najważniejszych ogólnopolskich przeglądach i festiwalach.

Po przedstawieniach jest okazja do rozmowy z twórcami i wykonawcami.

Mamy nadzieję, że TeST na stale wpisze się w kalendarz włochowskich wydarzeń kulturalnych.

Wstęp wolny.

Cykl spotkań podróżniczych „Slajdowisko” pozwala „ruszyć w podróż” z ludźmi, którzy podpowiedzą, jak podróżować za małe pieniądze albo tymi, którzy odwiedzili np. najwyższe szczyty Afryki. Zaproszeni goście chętnie podzielą się swoją pasją, a opowieści bogato zilustrują pokazem slajdów i filmów. Zapraszamy w czwartą niedzielę miesiąca o godz. 17:00.

Przyjdź - zobacz - zacznij swoją przygodę!

Wstęp wolny.

Cykl przedstawień teatralnych dla dzieci „Baju Baj” kierujemy do najmłodszych mieszkańców Włoch. Zapraszamy w czwartą niedzielę miesiąca o godz. 12:30. Maluchy z przyjemnością zobaczą spektakl kukiełkowy, bajkę muzyczną lub włączą się w przedstawienie interaktywne.

Bilet wstępu – 10 zł/osoba