Pokaz na zakończenie roku artystycznego w wykonaniu zespołu Edyta Band Juniors

Spektakl ,,Dziecko, strach, rany boskie"

11.06.2019r  godz. 19.30

Nasz najnowszy projekt to spektakl muzyczny „Dziecko, strach, rany Boskie” w którym wykorzystano utwory z „Kabaretu Starszych Panów”. Scenariusz Izabela Stafecka, Sebastian Stafecki, reżyseria Sebastian Stafecki, przygotowanie wokalne Edyta Kiesewetter.

Obecnie mamy coraz poważniejsze plany i apetyty. Jeśli chcecie być na bieżąco, koniecznie polubcie naszą stronę na FB. Nie zapomnijcie też wpisać “Edyta Band Juniors” w YouTube i zasubskrybować nasz kanał. Dzięki temu nie ominie Was informacja o najbliższych koncertach, na które już teraz serdecznie zapraszamy.Zespół wokalny Edyta Band Juniors

Działamy od 2016 roku, pod kierunkiem Pani Edyty Kiesewetter, w Domu Kultury „Włochy” w Warszawie. Nasz obecny skład to: Ada, Gabrysia, Lidka, Zuzia, Janek i Szymon. Doskonała mieszanka charakterów, choć czasem wybuchowa. Każdy z nas przebył już jakąś muzyczną drogę, a to co nas łączy, to chęć wspólnej pracy. Wiemy już, że w zespole 1+1=3. Dlatego pracując razem, bardziej staramy się świadomie współbrzmieć, niż ze sobą ścigać.

Przez dwa i pół roku zrobiliśmy całkiem dużo. Wystąpiliśmy w dziesięciu festiwalach, z których przywieźliśmy dziesięć nagród. Braliśmy udział w przedstawieniu - bajce muzycznej “Rapujące cyfry”, która wystawiana była m. in. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego. Śpiewaliśmy na różnych koncertach, braliśmy też udział w nagraniach piosenek do podręczników Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Zostaliśmy też zaproszeni do Radia dla Ciebie, gdzie mogliśmy opowiedzieć o naszym muzykowaniu.

wstęp wolny