Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/dkwlochy/domains/DKW2017/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Piknik ,,Podróż w czasie za jeden uśmiech"

Piknik łączący pokolenia "Podróż w czasie za jeden uśmiech"

Park Stawy Cietrzewia

06.07.2019 godz. 13.00 - 17.00


       Wybierzecie się z nami w "Podróż w czasie za jeden uśmiech"! Zapraszamy na piknik łączący pokolenia. Tym razem czeka nas rodzinna przygoda w plenerze z bohaterami książek i seriali młodzieżowych pokolenia rodziców. W programie m.in. gra terenowa inspirowana przygodami Dudusia, Tolka Banana, Pana Samochodzika, Perełki i Janki. Zobaczymy spektakl Teatru Katarynka pt. "Morskie opowieści", usłyszymy koncerty Kamila Jarosa i Aliny Małachowskiej, zatańczymy na scenie, posłuchamy opowiadaczy dźwiękobajek. Będzie sadzenie roślin, budowanie z lego z Fundacją Akademia Iwony Kalaman. Do miasteczka animacji zaprosi warszawski ZTM i Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Pragnienie piknikowiczów ugasi Warszawska Kranówka. Zapraszamy też do wymiany książek i filmów. Przynieś swoje!

Jeśli chcesz wziąć udział w grze terenowej, zapoznaj się z regulaminem. Liczba zespołów, które mogą wziąć udział w grze jest ograniczona.

Regulamin gry terenowej