Piknik rodzinny „Zawody na przygody z wakacji” Inicjatywa lokalna

24.08.br ( sobota)  godz. 13.00 - 17.00

Boisko przy ul. Zapustnej, Fasolowej, Tynkarskiej (Stare Włochy)W imieniu mieszkańców-organizatorów inicjatywy lokalnej zapraszamy na piknik na zakończenie wakacji!
Na koniec wakacji każdy ma wiele wspomnień, zapisanych w pamięci opowieści, pełnych przygód. Będziemy się nimi wymieniać w formie plastycznej i ustnej na zawodach z opowiadania historii z wakacji.
Na warsztatach z eko-rękodzieła powstanie własnoręcznie zrobiony „album” wspomnień. Piknik „Zawody na przygody” to też przestrzeń sportowo-rekreacyjna. Zaplanujemy zawody rodzinne w pokonywaniu toru przeszkód, lekcje języka angielskiego, capoeiry, aikido i tanga. Będzie też spektakl o roztańczonej Calineczce, serwis rowerowy, dmuchańce i koncerty. Poczęstujecie się świeżymi owocami, a o nawodnienie zadba Warszawska Kranówka!


Wstęp wolny


Współorganizatorami tej inicjatywy lokalnej są m.in.: Miasto Stołeczne Warszawa; Urząd Dzielnicy "Włochy"; Dom Kultury 'Wochy"; Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa DOM; Szkoła językowa Akkademus; Serwis rowerowy Dirty40; Gabinet masażu Fizjo-Duet, Szkoła Aikdo Jodan Kids; Park Trampolin jumpworld; Piątkowe Spotkania z Tangiem w miniMALu.

---