Warsztat ,,Budowanie wizerunku w sieci"

16.02.2019r  godz. 16.00-18.00


W czasie warsztatu zastanowimy się, w jaki sposób budować swój wizerunek zawodowy w sieci. Pokażemy Wam przegląd dostępnych narzędzi do prowadzenia autopromocji zawodowej, wykonamy przegląd platform, na których warto być. Ważne będą pytania: Jakim chcę być widzianym/widzianą w sieci oraz po co promować samego siebie?
Porozmawiamy również o niebezpieczeństwach związanych z cyfryzacją CV i o tym, jak uniknąć przykrych wpadek w social mediach.

Warsztaty poprowadzi Weronika Chrapońska - Chmielewska, psycholożka i politolożka, specjalizująca się w komunikacji społecznej. Na co dzień jest odpowiedzialna za wizerunek największych w Polsce marek społecznych, takich jak Gwiazdy Dobroczynności czy Działaj Lokalnie. Prywatnie fanka podróży, gruzińskiej kuchni i mama mopsicy Fredki.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Krytyczny Kącik Towarzyski dla młodzieży (15-26 lat)

Chcesz poznać rówieśników ze swojej okolicy?
Lubisz aktywnie spędzać czas i masz głowę pełną pomysłów?
Chcesz mieć wpływ na to, co dzieje się w Twojej okolicy?
Potrzebujesz swojego miejsca poza domem i szkołą? Oto jest!

Przyjdź na spotkanie organizacyjne Krytycznego Kącika Towarzyskiego i daj się poznać!

Krytyczny Kącik Towarzyski -  to przestrzeń w Domu Kultury "Włochy", otwarta na wyrażanie własnych opinii, poznawanie się, wymianę doświadczeń, rozwijanie zainteresowań i dzielenie z innymi. W „Kąciku” dostępna będzie m.in. aktualna prasa młodzieżowo-hobbystyczna, gry planszowe, ,,wymienialnia" książek, filmów, seriali i pomysłów.

Działaj z nami!

Więcej informacji o spotkaniach:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.