Teatralna Scena Talentów TEST
Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Ecce Homo

,,Audycja"
10.03.2018  godz. 18.00     wstęp wolny

"Audycja" to komedia, opowiadająca perypetie aktorów radiowych, zmuszonych sprostać niezwykłemu splotowi przeciwności losu, prowadzącemu nieuchronnie do kompletnej katastrofy rozgrywającej się wprost na oczach, a raczej uszach, słuchaczy.

Teatr Ecce Homo, formalnie funkcjonujący jako Stowarzyszenie Artystyczne Ecce Homo powstał w 1996 roku z inicjatywy nieżyjącego już artysty plastyka, ówczesnego dyrektora Państwowych Szkół Plastycznych - Tadeusza Maja.
Od początku istnienia managerem i od 2000 roku opiekunem artystycznym zespołu jest Anna Kondratowicz.
Teatr tworzą głównie ludzie młodzi - uczniowie szkół gimnazjalnych, średnich i studenci ale także osoby dojrzałe - młode duchem.
Do tej pory zostało zrealizowanych 38 spektakli, z których większość jest na stałe wpisana jest do repertuaru.
Odrębność twórcza Teatru Ecce Homo zostaje zauważana i wielokrotnie potwierdzana nagrodami, wyróżnieniami i zaproszeniami na liczące się w kraju festiwale sztuki. To jeden z najważniejszych zespołów dzisiejszego offu teatralnego.
Stowarzyszenie Artystyczne Ecce Homo od 11 lat jest organizatorem Przeglądu Teatrów Alternatywnych odbywającego się w Kielcach, w ramach którego prezentowane są spektakle teatrów alternatywnych z całej Polski.

tekst: Grzegorz Reszka
reżyseria: Piotr Wawer