INFORMUJEMY
Opłaty za zajęcia w styczniu 2018 można dokonać dopiero od 3 stycznia 2018

Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia.

W styczniu zajęcia SOBOTA Z PLASTYKĄ i EMOTIONS DANCE GROUP i TANIEC MUSICALOWY TEATRU MUZYCZNEGO "dramADA" są odwołane.

W dniu 6 stycznia Artystyczny Dom Animacji będzie nieczynny.

13 stycznia zapraszamy na wernisaż wystawy rysunków „Czarno na białym” Krzysztofa Chorzewskiego.

Ferie coraz bliżej. Dla tych, którzy zostają w Warszawie przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia. Zapraszamy na zajęcia plastyczne, wokalne, zajęcia w pracowni gliny. Dodatkowo w poniedziałki, środy, piątki i niedzielę w Kinie ADA wyświetlane będą filmy animowane.

Nowy rok kulturalny to nowe wspaniałe spektakle w Artystycznym Domu Animacji.
21 stycznia 2018 odbędzie się spektakl "Magiczny miód". Pewnego dnia niedźwiadek Maciuś przynosi smutną nowinę – mama jest chora a jedynym antidotum jest magiczny miód. Maciuś wyrusza w daleką podróż do tajemniczego lasu.

27 stycznia zapraszamy na wyprzedaż garażową. Jest to cykliczne wydarzenie kulturalne o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedażach zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń itp.

9 listopada zapraszamy na pierwsze zajęcia . Udział w zajęciach będzie okazją nie tylko do poznania języka, ale również kultury krajów związanych z tym językiem hiszpańskim.

Sąsiedzkie Grono Kobiet to klub dla kobiet o różnych poglądach, zainteresowaniach, które pragną się inspirować, rozwijać, wspierać w kreowaniu własnego życia i organizowaniu wolnego czasu.swoją pasją innych.

Partnerstwo Lokalne Dzielnicy Włochy serdecznie zaprasza na Mikołajkową zawieruchę - otulmy się sąsiedzkim ciepłem w sobotę 9 grudnia w godz. 13.30-17.30 na ul. Rybnicką 27 do sali teatralnej Fundacji Rumianka oraz na plac przed kościołem.

18 listopada zapraszamy na wernisaż prac plastycznych członków Pracowni Malarstwa i Rysunku Domu Kultury "Kolorowa".