W środę 18 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 zapraszamy na otwartą debatę o bezpieczeństwie w Dzielnicy Włochy.
Burmistrz Dzielnicy Włochy, Komendant Rejonowy Policji Warszawa III oraz Komendant Komisariatu Policji Warszawa Włochy zapraszają wszystkich mieszkańców Dzielnicy Włochy na otwartą debatę o bezpieczeństwie, z udziałem przedstawicieli Policji, Straży Miejskiej oraz Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Włochy.

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Ceramicznej ADA dnia 13 maja br. Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 10.00-14.00), koszt warsztatów to 30 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł.

Nowy rok kulturalny to nowe wspaniałe spektakle w Artystycznym Domu Animacji.
3 czerwca 2018 odbędzie się spektakl "Kolorowy śmietnik". W świecie wyrzuconych zabawek żyjących w śmietniku pojawia się nowa lalka - Helenka, której trudno pogodzić się z odrzuceniem.

Zapraszamy na wernisaż prac plastycznych Pana Pawła Czajkowskiego w dniu 7 kwietnia o godzinie 16.00.

Na najbliższą wyprzedaż garażową zapraszamy 27 maja wyjątkowo do Parku Kombatantów. Jest to cykliczne wydarzenie kulturalne o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedażach zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń itp.

Sąsiedzkie Grono Kobiet to klub dla kobiet o różnych poglądach, zainteresowaniach, które pragną się inspirować, rozwijać, wspierać w kreowaniu własnego życia i organizowaniu wolnego czasu.swoją pasją innych.

INFORMUJEMY
Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia.