30 czerwca zapraszamy na "Piknik twórczości". Nasz piknik to koncert, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne, wyprzedaż garażowa, przejazd zabytkowym taborem Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej oraz wiele innych atrakcji dla małych i tych trochę większych.

Na najbliższą wyprzedaż garażową zapraszamy 30 czerwca. Jest to cykliczne wydarzenie kulturalne o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedażach zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń itp.

Wakacje coraz bliżej. Dla tych, którzy zostają w Warszawie przygotowaliśmy bezpłatne zajęcia. Zapraszamy na zajęcia plastyczne, wokalne, zajęcia w pracowni gliny. Dodatkowo w poniedziałki, środy, piątki w Kinie ADA wyświetlane będą filmy animowane.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotografii „Artystyczny portret” Anny Hałat-Kruczyńskiej.
"Włochowianka z wyboru od 8 lat. Fotografuję od najmłodszych lat. Przełom w mojej twórczości nastąpił po pojawieniu się na świecie mojej córeczki, kiedy to odkryłam miłość do fotografii dziecięcej i nabrałam śmiałości względem ludzi uwieczniając ich na portretach. W moje prace, niezależnie czy komercyjne czy artystyczne, wkładam serce. Przykładam dużą wagę do tego aby wydobyć piękno osoby, z którą pracuję. Pomagają mi w tym liczne szkolenia, także poza granicami Polski, oraz wypracowany przez lata warsztat..."

Zapraszamy na prezentację zespołów "SamoGraj" i "ADABAND" oraz występy dzieci i młodzieży z sekcji prowadzonych przez Szymona Justynę i Julię Szostek.
O godzinie 19.00 wystąpi zespół KALINOWE TRIO.

Sąsiedzkie Grono Kobiet to klub dla kobiet o różnych poglądach, zainteresowaniach, które pragną się inspirować, rozwijać, wspierać w kreowaniu własnego życia i organizowaniu wolnego czasu.swoją pasją innych.

17 czerwca 2018 zapraszamy na bajkę "Złote jajko" na motywach bajki Władymira Orłowa w tłumaczeniu Elżbiety Dąbrowy. Spektakl to opowieść, z której dzieci dowiedzą się, że nawet ktoś bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochającego.

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Ceramicznej ADA dnia 13 maja br. Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 10.00-14.00), koszt warsztatów to 30 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł.

INFORMUJEMY
Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia.