NOWE ZAJĘCIA!!! Poznajemy kulturę krajów europejskich w języku hiszpańskim

Zapraszamy na nowe zajęcia!!! . Udział w zajęciach będzie okazją nie tylko do poznania języka, ale również kultury krajów związanych z tym językiem hiszpańskim.

Polski folklor i kultura ludowa

Z początkiem września zapraszamy na cykl koncertów edukacyjnych dla dzieci. Spotkania mają na celu zapoznanie dzieci z różnorodnością polskiego folkloru, strojami ludowymi, obrzędami okołoświątecznymi oraz kulturą mniejszości narodowych, które wpisały się bardzo głęboko w tradycje polskie.

Wyprzedaż garażowa

21 października zapraszamy na wyprzedaż garażową. Jest to cykliczne wydarzenie kulturalne o tematyce ekologicznej. Jej celem jest zachęcenie mieszkańców Warszawy do aktywnego uczestnictwa w wyprzedażach zbędnych przedmiotów: ubrań, zabawek, książek, mebli, naczyń itp.

Warsztaty Sąsiedzkiego Grona Kobiet

Zapraszamy całe rodziny do „Warsztatowni Sąsiedzkiego Grona Kobiet”, miejsca gdzie można nauczyć się nowych umiejętności, podzielić pomysłami, spędzić miło czas w otoczeniu ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie rękodzieła, chętnych zarażać swoją pasją innych.

Przedstawienia dla dzieci

Nowy rok kulturalny to nowe wspaniałe spektakle w Artystycznym Domu Animacji.
5 listopada odbędzie się spektakl "Przygody Małpki Malwinki". Wesoła bajka o tym jak słabszy i mniejszy może mądrością pokonać większego, nauczyć go dobrych manier i… zaprzyjaźnić się.

Niedzielne godziny dla rodziny w Pracowni Ceramicznej ADA

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Ceramicznej ADA w dniu 5 listopada br. Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 9.00-14.00), koszt warsztatów to 30 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł.

Wernisaż wystawy malastwa Henryka Gaja

Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Henryka Gaja "Wolne wybory".

Zapraszamy na zajęcia...

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do skorzystanie z urozmaiconej oferty zajęć przygotowanej przez Artystyczny Dom Animacji.
W tym roku w naszej propozycji znajdziemy m.in. zajęcia plastyczne, teatralne, muzyczne, taneczno-ruchowe, oraz wokalne.