W dniu 16 i 20 września zajęcia TANIEC NOWOCZESNY / CHEERLEADING są odwołane. Za zmiany przepraszamy.

W dniu 25 września zajęcia zespołów BON BON i BON BON MINI są odwołane.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do skorzystanie z urozmaiconej oferty zajęć przygotowanej przez Artystyczny Dom Animacji.
W tym roku w naszej propozycji znajdziemy m.in. zajęcia plastyczne, teatralne, muzyczne, taneczno-ruchowe, oraz wokalne.

TERMINY PIERWSZYCH ZAJĘĆ

Pewnego dnia niedźwiadek Maciuś przynosi smutną nowinę – mama jest chora a jedynym antidotum jest magiczny miód. Maciuś wyrusza w daleką podróż do tajemniczego lasu.
6 października zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na bajkę "Magiczny miód".

Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne w Pracowni Ceramicznej ADA dnia 6 października 2019. Pobyt w pracowni w ramach warsztatów trwa dwie godziny (pomiędzy godz. 10.00-14.00), koszt warsztatów to 40 zł od rodziny do 4 osób, każda następna osoba 5 zł.

Zapraszamy na autorskie zajęcia, które łączą w sobie terapię logopedyczną z elementami logopedii medialnej, kultury żywego słowa, wystąpień publicznych czy emisji głosu. Celem jest nie tylko korygowanie wad wymowy czy poprawa dykcji ale również edukacja kulturalna w zakresie krzewienia kultury języka, pracy z tekstem literackim czy recytacji.
Zajęcia są indywidualne, a treści dobrane do wieku uczestnika.