Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Barbara Dziekan i Jej Goście! Tym razem na scenie Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury "Włochy" wystąpi MIREK CZYŻYKIEWICZ z towarzyszeniem Witolda Cisło!!! "BIEG LAT..." KONCERT STANDARDÓW PIOSENKI POETYCKIEJ!

INFORMUJEMY
Opłaty za zajęcia w styczniu 2018 można dokonać dopiero od 3 stycznia 2018

Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia.

Szanowni Państwo,
zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach w sezonie kulturalnym 2017/2018. Szczegółowe informacje o poniższych zajęciach znajdą Państwo również w zakładce ,,Zajęcia".

Czy z nieba lepiej widać nasze ziemskie sprawy? Czy Anioł może być dobrym coachem, psychologiem, terapeutą? Do niełatwej walki o życie młodej, zdesperowanej kobiety, stojącej u progu dramatycznej decyzji o samobójstwie, swych nadprzyrodzonych mocy użyją aniołowie. Czy ich wysiłki nie pójdą na marne? Przekonajmy się sami. W końcu – Anioł też człowiek. Spektakl z przyczyn od nas niezależnych został odwołany. 

To jedna z bardziej cenionych grup muzycznych z polskich gór, która jest częstym gościem na różnego rodzaju festiwalach i koncertach w całym kraju, a także poza jego granicami! Instrumentarium zespołu to: skrzypce I,  skrzypce II, cymbały węgierskie, altówka, kontrabas. Zespół Góralska Hora sięga także po oryginalne i unikatowe instrumenty góralskie takie jak: trombita, róg pasterski, dudy, okaryna oraz różnego rodzaju piszczałki. Szanowni Państwo, informujemy, że wszystkie zaproszenia na koncert zostały rozdane!

Zapraszamy dzieci w drugim tygodniu ferii zimowych na bezpłatne projekcje filmowe!

Okęcka Sala Widowiskowa Domu Kultury "Włochy" serdecznie zaprasza na spektakl "Razem cieplej! Czyli cuda i diwy w jednym akcie" w wykonaniu grupy teatralnej "Dziewczyny Trzeciej Wiosny"!

Dom Kultury „Włochy” to miejsce otwarte dla mieszkańców. Chcemy wspierać działania lokalne, inicjatywy oddolne i integrować sąsiadów.   Jesteśmy gotowi udostępnić pomieszczenia mieszkańcom Dzielnicy Włochy, którzy chcą robić coś dla innych. Sale udostępniamy nieodpłatnie, wyłącznie na działania niekomercyjne m.in. warsztaty, spotkania, koła zainteresowań.