W dniu 3 kwietnia (wtorek) zajęcia oraz 26 kwietnia (czwartek) w Klubie Malucha zostały odwołane.

W dniu 20 kwietnia (piątek) ze względu na eliminacje do Włochowskiego Festiwalu "Rozmaitości" zajęcia wokalne z panią Edytą Ciechomską zostały odwołane.

Głównymi celami festiwalu są: animacja artystyczna dzieci i młodzieży, edukacja kulturalna, promowanie amatorskich talentów artystycznych, tworzenie dzieciom i młodzieży możliwości zaprezentowania własnej twórczości, konfrontacja dorobku artystycznego grup prezentujących poszczególne placówki, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy artystycznej z dziećmi i młodzieżą.

FantAsMa Duo to połączenie saksofonu i akordeonu w wydaniu utalentowanych artystek młodego pokolenia  - Martyny Chojnackiej i Joanny Wróblewskiej.

Zapraszamy na wernisaż - FRESH - "Alphabet Soup" - malarstwo. 08.05.2018 r. godz. 20.00, wstęp wolny! Fresh należy do drugiego pokolenia polskich graffiti writer’ów. Aktywny od połowy lat 90-tych. Członek legendarnych warszawskich ekip: WSM, ATS, DSE, PPE, WTK. Jego styl wywodzi się z klasycznego nurtu graffiti. Od ponad dekady uważany jest za jednego z najbardziej rozpoznawanych twórców graffiti w Europie Wschodniej. Na wystawie zaprezentuje klasyczne szkice stworzone przy użyciu nie tylko markerów, ale również aerografu oraz plakaty wykonane w technice risografii. Z okazji wystawy "Alfabet Soup" powstaną limitowane grafiki drukowane unikatową  metodą Risografii. Wybrane prace artysty można nabyć w trakcie trwania ekspozycji ---->INSTAGRAM FRESH<----

Zapraszamy na koncert VIVA LA MUSICA w wykonaniu chórów dziecięcych Kinderchor AUGUSTANA (Augsubrg, Niemcy) oraz Chór Dziecięcy CANZONETTA (Warszawa)

Zapraszamy dzieci od lat 4 oraz opiekunów na spektakl pt. "Mała Królewna" w wykonaniu Teatru Kuffer w ramach cyklu Bajkowe Niedziele! Przedstawienie interaktywne. Kabaretowa zabawa angażująca dzieci. Bajkowo, kolorowo i bardzo życiowo!

Serdecznie zapraszamy dzieci z publicznych przedszkoli włochowskich do udziału w XIII Dziecięcym Festiwalu „Przedszkolada”, którego organizatorami są Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy oraz Dom Kultury „Włochy”. Ideą Festiwalu jest dzielenie się twórczością artystyczną najmłodszych oraz krzewienie wśród dzieci wiedzy o sztuce.

Zapraszamy na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy! Wstęp płatny 20 zł - osoby dorosłe, 10 zł - dzieci powyżej 7 lat, wstęp wolny - dzieci do lat 7. Szczegóły w późniejszym terminie.   

Zespół Edyta Band występuje na wielu scenach Warszawy zdobywając uznanie publiczności i liczne nagrody. Nieustannie poszukują formy i przestrzeni do wyrażania siebie. Ich twórczy ferment zapowiada zmiany i prowadzi do wrzenia. W playliście wieczoru nie zabraknie przebojów oraz nowych piosenek, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Bedzie o tym, co ważne i co nam wszystkim bliskie. O końcu i o początku...Koncertowi towarzyszy zbiórka datków na rzecz Wojtusia Chrzana.

INFORMUJEMY
Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia. Prosimy o założenie konta na portalu strefazajec.pl

UWAGA Prosimy o terminowe dokonywanie opłat za zajęcia, do 10 dnia każdego miesiąca z góry, za dany miesiąc oraz o niedokonywanie przedpłat za zajęcia za kilka miesięcy naprzód.