Musical dla dzieci na motywach powieści C. Lewis'a "Przygody Alicji w krainie czarów" w wykonaniu Teatru Muzycznego "dramADA" z Artystycznego Domu Animacji!

Lubisz śpiewać? Kochasz muzykę? Uwielbiasz przebywać wśród pozytywnie zakręconych ludzi? Zapraszamy do CHÓRU MIESZANEGO (NIEWSTRZĄŚNIĘTEGO) DLA DOROSŁYCH. Zajęcia są darmowe!

GALERIA START w Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury "Włochy" zaprasza na wystawę Michała Polaczka - Padół Warszawski/rubieże. To intymne portrety Warszawy. Premierowo cykl grafik uzupełniają szkicowniki artysty, dające wgląd w systematykę pracy, szlachetność kreski oraz zdumiewającą umiejętność obserwacji zastanych sytuacji.

Zapraszamy na koncert "Pieśni listopadowe" w wykonaniu Chóru Męskiego im. Wacława Lachmana Towarzystwa Śpiewaczego "Harfa" pod dyrekcją Pawła Choiny!

„BAJA” to spektakl łączący pokolenia, którego scenariusz jest inspirowany przypowieściami i bajkami z różnych zakątków świata. Spektakl kierowany jest do widzów od 7 roku życia. Twórcom szczególnie zależy na tym, aby na pokazy sztuki przychodzili dziadkowie ze swoimi wnukami, tworząc międzypokoleniową atmosferę wspólnego oglądania i słuchania bajek.

Koncert "C'est la vie" w wykonaniu zespołu Trio w obrotach to pogodne spojrzenie na świat. Poprzez teksty i melodie znanych piosenek mówimy o naszych zwyczajnych dniach, ludzkich problemach i radościach. Z pośród piosenek wybranych do tego koncertu wypływa obraz życia, w którym nie wszystko trzeba brać na serio.

Dzieci będą miały okazję zapoznać się z jednym z najbardziej nowoczesnych elektronicznych instrumentów perkusyjnych - MALLET KAT, wykorzystywanym we współczesnym jazzie. Poznają genezę i budowę instrumentu, technikę gry, tajniki improwizacji charakterystycznej dla muzyki jazzowej oraz niesamowite możliwości prezentowanego instrumentu!

Zapraszamy dzieci od lat 4 na spektakl pt. "Plastuś pierwszy dzień w szkole" w wykonaniu Teatru Wariacja w ramach cyklu Bajkowe Niedziele!

Zapraszamy na koncert "Historia Polskiej Piosenki" w wykonaniu znakomitego duetu Joanna Hort & Piotr Kopietz!

Zapraszamy dużych i małych na bajkę muzyczną w wykonaniu grup artystycznych Domu Kultury "Włochy", Artystycznego Domu Animacji i Okęckiej Sali Widowiskowej. Jest to opowieść o czwórce rodzeństwa, które wybiera się z rodzicami na wycieczkę do lasu. Podczas wyprawy oddalają się od rodziców i niechcący gubią się przeżywając tym samym najliczniejsze przygody.