Szanowni Państwo,

zapisy na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym 2019/2020 rozpoczną się od 8 września 2019 r. wyłącznie przez stronę www.strefazajec.pl 

Wchodząc na główną stronę Strefy Zajęć, wybieramy organizatora ---> Dom Kultury Włochy ---> następnie wybieramy placówkę ---> Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36 a ---> wyszukujemy zajęcie ---> klikamy "zapisz".

Do pobrania: instrukcja utworzenia konta na strefazajec.pl

UWAGA!

1. Każda osoba zapisująca się na zajęcia trafia na listę rezerwową.
2. O ostatecznym przyjęciu decyduje instruktor.
3. Informacje na temat opłat pojawia się dopiero po zatwierdzeniu zapisu. Będzie to równoznaczne z przyjęciem na zajęcia.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć przygotowanej przez Okęcką Salę Widowiskową Domu Kultury "Włochy". W tym roku w naszej propozycji znajdziemy m.in. warsztaty bębniarskie, gra na gitarze, ukulele, warsztaty fotograficzne, robotyka + eksperymenty + programowanie PHOTON, zajęcia plastyczne, taneczno-ruchowe, wokalne. Informujemy, że zapisy na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym prowadzone są tylko poprzez portal strefazajec.pl

KABARET STARSZYCH PANÓW - Przeboje wszech czasów śpiewa ARTUR GOTZ.

Koncert Chóru Chłopięcego i Męskiego Filharmonii Poznańskiej Poznańskie Słowiki pod dyrekcją Macieja Wielocha z okazji 80. rocznicy rozpoczęcia II Wojny Światowej oraz 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Na mieszkańców dzielnicy Włochy czeka kolejna już przygoda z tangiem. Rozpoczniemy koncertem tang polskich i argentyńskich w wykonaniu chóru i orkiestry Formacji Tango Para Todos. Następnie zaprosimy wszystkich do tanga – na lekcję, pokaz i milongę.

Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy zapraszają na koncert BossaNorkah. Bossa Norkah, to piękne polskie bossa novy Antoniego Murackiego, zagrane przez najwybitniejszych polskich i kubańskich jazzman'ów. Na płycie zagrali m.in. Andrzej Jagodziński, Rafał Sarnecki, Piotr Aleksandrowicz, Wojciech Pulcyn, Michał Jaros, Krzysztof Szmańda, Jarosław Bothur, Patryk Zakrocki, Luis Nubiola, Miki Wielecki i Marvin Diz.

Dom Kultury „Włochy” to miejsce otwarte dla mieszkańców. Chcemy wspierać działania lokalne, inicjatywy oddolne i integrować sąsiadów.   Jesteśmy gotowi udostępnić pomieszczenia mieszkańcom Dzielnicy Włochy, którzy chcą robić coś dla innych. Sale udostępniamy nieodpłatnie, wyłącznie na działania niekomercyjne m.in. warsztaty, spotkania, koła zainteresowań.