Zapraszamy na „Wakacje z Kluchą" do Okęckiej Sali Widowiskowej w dniach 8, 10, 15, 17 lipca! "Wakacje z Kluchą" to dobry moment i przyjemny sposób na oswojenie maluszka z zabawą w zorganizowanej grupie i kontakt z rówieśnikami. Działamy przez 2 tygodnie lipca w OSW.

Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z oferty Artystycznego Lata w Okęckiej Sali Widowiskowej! Proponujemy warsztaty realizacji dźwięku, warsztaty fotograficzne, plastyczne oraz filmową ruletkę. Na warsztaty obowiązują zapisy.

Dom Kultury "Włochy" zaprasza młodzież i dorosłych do działania przy wakacyjnych piknikach!

Informujemy, że zapisy na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym rozpoczną się od dnia 9 września br tylko poprzez portal strefazajec.pl
W wyszukiwarce instytucji na stronie www.strefazajec.pl wpisujemy DOM KULTURY WŁOCHY, następnie wybieramy filię Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a. Zajęcia w Okęckiej Sali Widowiskowej rozpoczynamy od 17 września br.

Dom Kultury „Włochy” to miejsce otwarte dla mieszkańców. Chcemy wspierać działania lokalne, inicjatywy oddolne i integrować sąsiadów.   Jesteśmy gotowi udostępnić pomieszczenia mieszkańcom Dzielnicy Włochy, którzy chcą robić coś dla innych. Sale udostępniamy nieodpłatnie, wyłącznie na działania niekomercyjne m.in. warsztaty, spotkania, koła zainteresowań.