Zapraszamy na „Wakacje z Kluchą" do Okęckiej Sali Widowiskowej w dniach 8, 10, 15, 17 lipca! "Wakacje z Kluchą" to dobry moment i przyjemny sposób na oswojenie maluszka z zabawą w zorganizowanej grupie i kontakt z rówieśnikami. Działamy przez 2 tygodnie lipca w OSW.

KLUB MALUCHA (dzieci 1-2,5 roku) zajęcia z opiekunami

poniedziałek i środa w g. 10.00-11.00

Wspólne ćwiczenia, gry i zabawy grupowe nawiązujące do zabaw przedszkolnych - dzięki uczestnictwu opiekuna maluszki szybko uczą się samodzielności i znacznie łatwiej przychodzi im docelowo rozstanie z rodzicem/opiekunem.

KOSZT: Zapraszamy zarówno na zajęcia jednorazowe ( koszt 30 zł/h), jak i regularne uczestnictwo - karnet na 4 kolejne zajęcia 60 min. - 90 zł

KLUB PRZEDSZKOLAKA (dzieci 2,5 - 4 lat) zajęcia bez opiekunów

poniedziałek i środa w g. 11.00-13.00

W tej grupie bawimy się z dziećmi, które przeszły adaptację w Klubie Maluszka i potrafią już zostać samodzielnie na zajęciach. Pierwsza godzina zajęć to zabawy i ćwiczenia ruchowe i ogólnorozwojowe. Druga godzina, to czas na wspólne zjedzenie drugiego śniadanka przyniesionego z domu (12:00-12:20) oraz na zabawy i prace edukacyjne i plastyczne (czytanie, opowiadania, wyklejanki, rysunki, malowanki, wycinanki)

KOSZT: karnet na 4 kolejne zajęcia 120 min. - 180 zł

ZAPISY: Zapraszamy do kontaktu przez fb, mail lub telefonicznie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 798 666 302) oraz przez system www.strefazajec.pl  Dom Kultury "Włochy"/Okęcka Sala Widowiskowa ul. 1 Sierpnia 36 a