Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy zapraszają na koncert BossaNorkah. Bossa Norkah, to piękne polskie bossa novy Antoniego Murackiego, zagrane przez najwybitniejszych polskich i kubańskich jazzman'ów. Na płycie zagrali m.in. Andrzej Jagodziński, Rafał Sarnecki, Piotr Aleksandrowicz, Wojciech Pulcyn, Michał Jaros, Krzysztof Szmańda, Jarosław Bothur, Patryk Zakrocki, Luis Nubiola, Miki Wielecki i Marvin Diz.

29.09.2019 r. (niedziela) godz. 18.00, wstęp za okazaniem zaproszenia.

Pomysłodawcą i wokalistką w zespole jest Honorata Kożuchowska, finalistka m.in. konkursu wokalnego "Pamiętajmy o Osieckiej", wokalistka zespołu "Ciepły Wieczór", wykonującego przedwojenne piosenki o Miłości, jak i wokalistka i perkusjonalistka zespołów tradycyjnej muzyki afro-kubańskiej (m.in. Odo Irawo), wieloletnia nauczycielka gry na instrumentach perkusyjnych. W grudniu 2018, nakładem wydawnictwa Multikulti Project  ukazała się premierowa płyta zespołu - "Na moim brzegu". W styczniu 2019 tytułowy utwór "Na Moim Brzegu", jako drugi już utwór z płyty, znalazł się w propozycjach Trójkowej Listy Przebojów Polskiego Radia, a Marek Niedźwiecki umieścił utwór "Element Tła" na sygnowanej przez Niego tegorocznej składance "Smooth Jazz Cafe 2019".

Zespół wystąpi w składzie:
Honorata Kożuchowska - śpiew,
Konrad Zemler - gitara,
Wojciech Pulcyn - kontrabas,
Krzysztof Szmańda - perkusja,
Mikołaj Wielecki - perkusjonalia,
Jarosław Bothur - saksofon.

Wstęp za okazaniem zaproszenia.
Zaproszenia do odbioru w Okęckiej Sali Widowiskowej w dniu 23.09.2019 r. w godz. 17.00-19.00. Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja telefoniczna (22) 868 02 01 w dniach 16-20.09.2019 r. w godz. 11.00-18.00. Rezerwacja e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dniu 16.09.2019 (pula zaproszeń w rezerwacji ograniczona).