Po sukcesie zeszłorocznej trasy promującej płytę "11x11"-->Nick Sinckler<--wyrusza w kolejną ogólnopolską trasę! Jednak tym razem będziemy mogli posłuchać autorskiej twórczości Nicka w wersji akustycznej, a wraz z nim wirtuozów swoich instrumentów Artura "Boo Boo" Twarowskiego oraz Tomasza "Żaby" Mądzielewskiego.

03.03.2019 (niedziela) godz. 18.00, wstęp wolny

--->Nick Sinckler- wokal
--->Tomasz Mądzielewski - perkusja
--->Artur Twarowski - gitara

Amerykański wokalista, nieustannie poszukujący swojego miejsca na Ziemi. Jego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami reprezentującymi gatunek soul & r’n’b. Wśród nich znalazły się takie osobowości jak: Ari Gold, Paradise czy Adam Joseph.

Nick w poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjeżdża do Polski. Rodzimej publiczności daje się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dociera do finału i zyskuje rzeszę Fanów. Muzyczny talent, charyzma oraz artystyczna wszechstronność, pozwalają mu na dobre zaistnieć na polskim rynku muzycznym.

Tuż po programie, Nick wydaje singiel Feel This Love, który szturmem zdobywa listy przebojów. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland czy Surprise Surprise. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Wet Fingers, DJ Inox, MacLaro. Twórcza praca wspólnie z DJ Inox (DJ Inoxfeat. Nick Sinckler) owocuje muzycznymi hitami: I Like You, LightUp The Night czy I’m on my way.

8.04.2018 r. odbyła się premiera nowego albumu Nicka o nazwie 11x11. Krążek jest w całości w języku polskim, co było dużym wyzwaniem dla artysty. Na płycie gościnnie zaśpiewała m.in. Natalia Kukulska. Z płyty zostały wydane dwa utwory Puste Sny oraz Cudowny Dzień. Nick wspólnie z zespołem tworzy projekty Tribute to Michael Jackson oraz Tribute to George Michael.

Od września 2018 roku Nick zasiada w jury Polskiej edycji telewizyjnego programu Śpiewajmy razem, All Together Now. Aktualnie pracuje nad wydaniem kolejnego singla z płyty 11x11.

Poniżej single promujące płytę:

Nick Sinckler – Cudowny Dzień [OFFICIAL VIDEO] 2018

Nick Sinckler – Puste Sny [OFFICiAL VIDEO] 2018

Nick Sinckler Feat. Arcox - Życie