Kino Nowości
W ramach cyklu prezentujemy najnowsze produkcje. Duży nacisk kładziemy na kino polskie i europejskie, ale fani amerykańskich superprodukcji też znajdą coś dla siebie.


Kino Malucha

Zapraszamy na pokazy najnowszych filmów animowanych dla całej rodziny. Filmy wyświetlane w najlepszej jakości obrazu zapewniające rozrywkę widzom dużym i małym.


Kino Malucha  – zobacz to jeszcze raz

Zapraszamy na specjalne pokazy filmów animowanych znanych i lubianych zarówno przez małych, jak i dużych widzów.


Kino Nagrodzone  

Zapraszamy na pokazy dobrych filmów „nie-premierowych”. Będą to obrazy, które zostały dostrzeżone na największych festiwalach – polskich i światowych. Gdynia, Berlin, Cannes, Los Angeles… Część z nich dobrze znamy i z przyjemnością raz jeszcze zobaczymy na dużym ekranie. Inne przegapiliśmy – chętnie nadrobimy braki. Obiecujemy emocje, wspaniałe kreacje, piękne zdjęcia i w odpowiedniej proporcji: refleksję i zabawę.


Projekt edukacyjny

Celem projektu jest zachęcenie młodych widzów do spotkania z ambitnym kinem polskim i europejskim. Wyświetlane filmy mogą stać się także odzwierciedleniem emocji i problemów młodych ludzi, a tym samym sprowokować do dyskusji na różnorodne ważne tematy.


Granie przy ekranie

Spotkania dla wszystkich miłośników gier planszowych, strategicznych, zręcznościowych i innych!! Spotykamy się o godzinie 17.00 w Sali Kolumnowej i gramy. O 19.00 zapraszamy na film


Kino Wartościowe

Z naszymi widzami chcemy rozmawiać o współczesnym świecie. Pragniemy zachęcać do refleksji, prowokować dyskusje i promować wartości. Zależy nam, abyście wyszli z kina zbudowani, wzruszeni i z przeświadczeniem, że świat nie jest taki zły.
Co miesiąc będziemy prezentować filmy poruszające ważne treści w dobrej kinowej formie. Przez meandry tematu poprowadzi nas przewodnik – gość, który zaanimuje dyskusję po seansie.Relacje, duchowość, polityka, mentalność, życiowe trudności, porażki i sukcesy!