XIV Mazowiecki Konkurs Savoir Vivre „Obycie umila życie”

       Konkurs Savoir Vivre „Obycie Umila Życie” jest projektem autorskim pani Violetty Wacławek, realizowanym od ponad szesnastu lat przez Dom Kultury „Włochy”. W tym roku już po raz czwarty organizowany jest w rozszerzonej – mazowieckiej formule. Jego adresatami są dzieci i młodzież z mazowieckich szkół.

Zapraszamy do udziału w Rodzinnym Konkursie Ceramicznym „Gliniane spojrzenie na Boże Narodzenie”

Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest głównie do dzieci, rodziców i dziadków oraz cioć, wujków i wszystkich krewnych. Do udziału w nim zapraszamy rodziny oraz osoby indywidualne z  całej Warszawy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Bożonarodzeniowym Konkursie Rodzinnym na ozdobę ze szkła ,,Świąteczne witrażowanie".
Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do rodzin. Przyjmujemy też zgłoszenia indywidualne z całej Warszawy.

Z przyjemnością zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim.
Konkurs ten obejmuje eliminacje do 41. Konkursu „Warszawska Syrenka”  oraz 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA powstał z myślą o popularyzacji działań artystycznych dzieci i młodzieży. Jego celem jest także propagowanie wiedzy o sztuce teatralnej, muzycznej i tanecznej, konfrontacja dorobku artystycznego grup prezentujących poszczególne placówki, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy artystycznej z dziećmi i młodzieżą.

Jest to konkurs dla uczniów włochowskich szkół i placówek pozaszkolnych.