Informujemy, że konkurs Savoir Vivre „Obycie umila życie” zostaje zawieszony na dwa lata. Konkurs nie odbędzie się w latach 2018 i 2019. Kolejna edycja odbędzie się w 2020 roku.
Do tego czasu będziemy pracować nad zmianą jego formuły, zakresem pytań i przebiegiem.

Serdecznie zapraszamy dzieci z publicznych przedszkoli włochowskich do udziału w XIII Dziecięcym Festiwalu „Przedszkolada”, którego organizatorami są Rada i Zarząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy oraz Dom Kultury „Włochy”. Ideą Festiwalu jest dzielenie się twórczością artystyczną najmłodszych oraz krzewienie wśród dzieci wiedzy o sztuce. Mamy nadzieję, że „Przedszkolada” będzie dla wszystkich uczestników okazją do dobrej zabawy a kadra pedagogiczna znajdzie okazję do wymiany pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy artystycznej z dziećmi.

Jest to konkurs dla uczniów włochowskich szkół i placówek pozaszkolnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w  konkursie dla uczniów włochowskich szkół i placówek pozaszkolnych.

Włochowski Festiwal „Rozmaitości” odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2018 r.   

Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA powstał z myślą o popularyzacji działań artystycznych dzieci i młodzieży. Jego celem jest także propagowanie wiedzy o sztuce teatralnej, muzycznej i tanecznej, konfrontacja dorobku artystycznego grup prezentujących poszczególne placówki, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy artystycznej z dziećmi i młodzieżą.

Konkurs Rodzinny na ozdobę ze szkła ,,Kolorowa szklana Wielkanoc".
Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do rodzin. Przyjmujemy też zgłoszenia indywidualne z całej Warszawy.

Rodzinny Konkurs Ceramiczny „Na Wielkanoc gliny moc”

Konkurs ma charakter otwarty. Adresowany jest do rodzin. Przyjmujemy też zgłoszenia indywidualne z całej Warszawy.

Z przyjemnością zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim.
Konkurs ten obejmuje eliminacje do 41. Konkursu „Warszawska Syrenka”  oraz 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.