Trening prosty, intensywny, efektywny, z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz różnych przyborów, jak np. hantle, piłki, taśmy  połączony z ćwiczeniami aerobowymi. Zajęcia dla osób rozpoczynających przygodę z aktywnością fizyczną oraz zaawansowanych. Celem zajęć jest rzeźbienie sylwetki poprzez utratę tkanki tłuszczowej oraz poprawa wydolności i wytrzymałości siłowej. Gwarantowane lepsze samopoczucie i sprawne ciało.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: poniedziałek i czwartek g. 20.00-21.00
poniedziałek g. 19.00-20.00  NOWA GRUPA

Instruktor: Ewelina Wylon

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: czwartek g. 19.00-20.00

Instruktor: Sylwia Lewandowicz

Zajęcia ogólnorozwojowe na których kształtujemy kondycję, siłę, gibkość, koordynację ruchową, zwinność oraz balans. W praktyce oznacza przeplatanie ćwiczeń TBC, ABT, Pilates, Stretching, Zdrowy Kręgosłup, PŁASKI BRZUCH.
Zajęcia dla wszystkich,  utrzymane w dość dynamicznej formie, gdzie nie ma miejsca na nudę.  Przyjdź, ćwicz i zwiększaj swoją MOC.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: środa g. 19.30-20.30

Instruktor: Agata Rogowska

To autorski zestaw ćwiczeń pozytywnie oddziałujących na mięśnie podtrzymujące kręgosłup. Ćwiczenia zaczerpnięte są z pilatesu, zajęć rehabilitacyjnych, a przede wszystkim metody Reebok Spine. Na zajęciach, przy odprężającej muzyce przez godzinę będziemy wzmacniać mięśnie postawy, rozluźniać napięte partie obręczy barkowej i miednicy, uelastyczniać stawy, zwiększać ruchomość kręgosłupa.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: wtorek g. 19.30-20.30, środa g. 20.30-21.30, piątek g. 19.00-20.00

Instruktor: Agata Rogowska

Lepiej zapobiegać niż leczyć. Celem gimnastyki kręgosłupa jest rozwijanie i polepszanie świadomości własnego ciała. Połączenie ćwiczeń wzmacniających i rozciągających pozwala przywrócić równowagę napięć mięśniowych, efektem jest poprawna  postawa ciała, pozbycie się bólu pleców oraz psychiczne odprężenie. Ważne jest całościowe postrzeganie aparatu ruchu i funkcjonalność proponowanych ćwiczeń. Zajęcia są również świetnym przygotowaniem do intensywniejszych form ruchu.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: wtorek i piątek g. 8.30-9.30 lub wtorek i piątek g. 9.30-10.30

Instruktor: Ewelina Wylon

Jest to metoda mającą na celu stworzeniu równowagi w ciele. Jest treningiem "dobrego samopoczucia". Wpływa na to jak wygląda ciało, jak je odczuwamy i jak ono pracuje. Ćwiczenia bez stresu i męki wykonywane przy dźwiękach spokojnej muzyki wprowadzają nas w dobry nastrój i poprawiają wygląd naszego ciała. Fizjoterapeuci i osteolodzy określają tę metodę jako jedną z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: wtorek g. 20.30-21.30, piątek g. 20.00-21.00

Instruktor: Agata Rogowska

Zajęcia ogólnorozwojowe, pomagające utrzymać prawidłowa kondycje naszego organizmu. Prowadzone są w tempie dostosowanym do możliwości uczestniczek.
Wszystkie ćwiczenia prowadzone są w taki sposób, aby zapobiec bólom kręgosłupa oraz innych stawów. Mają na celu wzmocnić nie tylko nasze ciało, ale także umysł.

Wiek: młodzież, dorośli

Zajęcia: poniedziałek i czwartek g. 8.30-9.30

Instruktor: Magdalena Jaracz