Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami j.angielskiego, polegające na kreatywnej zabawie z dziećmi, wspólnym śpiewaniu, graniu w edukacyjne gry i budowaniu scenariusza zajęć. Warsztaty, dzięki którym pierwszy kontakt z językiem angielskim będzie miłym, przyjemnym, a przede wszystkim Multi kreatywnym przeżyciem. Zajęcia skierowane są również do dzieci anglojęzycznych, które z powodów bariery językowej nie mogą brać udziału w zajęciach ogólnorozwojowych w języku polskim. Oparte są one o autorską metodę pracy z dziećmi w wieku przed przedszkolnym „MikroMax” – małymi krokami do maksymalnych efektów, będącą podstawą programową warsztatów „Atomowe Brzdące” i składają się z dwóch bloków aktywności:

LET’S MOVE –  zajęcia ruchowe, piosenki, śpiewanki, rymowanki o powtarzalnej, łatwo przyswajalnej dla dzieci formie, dostosowane do określonego tematu zajęć, wprowadzające nowe słownictwo lub utrwalające poznane już zwroty i słowa.

LETS’PLAY – gry i zabawy dla dzieci o charakterze edukacyjnym, podczas których budując scenariusz gier i zabaw dostosowujemy go do przewodniego tematu zajęć.

Oba bloki aktywności mogą pojawiać się naprzemiennie, kilkukrotnie podczas jednych zajęć.
Główną zaletą zajęć jest najskuteczniejsza forma nauki języka obcego dla dzieci – poprzez zabawę.

Opiekun uczestniczy w zajęciach. Maksymalna liczba dzieci w grupie 12.


środy  godz. 09.30-10.30


Instr. Michał i Magdalena Wiśniewscy

Opłata:                   
120 zł/m-c  (1x tyg. 60 min.)


Zapisy na zajęcia tylko przez stronę strefazajec.pl