Poznawanie kroków samby brazylijskiej - tańca, który niesie ze sobą energię i radość. Nauka oparta na wykonywaniu sekwencji kroków, krótkich choreografii. Zajęcia mogą pomóc w rozwijaniu poczucia rytmu i odkrywaniu nowego gatunku muzycznego. Zapraszamy zarówno dziewczęta, jak i chłopców w wieku 8 - 12 lat.

NOWE ZAJĘCIA

Poznawanie podstawowych figur i kroków baletowych  oraz  klasycznych technik tanecznych, kształtowanie estetyki ruchu przez  wyrabianie gibkości, zwinności, poczucia rytmu i muzykalności u dzieci  od 4 lat. Efektem prowadzonych zajęć jest przygotowanie spektaklu  baletowego.

Kształtujemy sylwetkę poprzez salsę i inne rytmy latynoamerykańskie.    Salsa i tańce latynoamerykańskie  angażują głównie biodra i brzuch, a  więc z tych miejsc pozbędziemy się tłuszczu, przy okazji wyszczuplimy  talię a  naszym ruchom z każdą lekcją będzie przybywać gracji.  Taniec  poprawia nastrój, ponieważ ruch zwiększa  wydzielanie endorfin –  hormonów szczęścia.

Przygotowanie do prezentacji tańców latynoamerykańskich i standardowych w choreografii tanecznej, wspólnej dla 4 i 8 par.
Zapraszamy dzieci od 5 do 12 lat.
Instruktor - Waldemar Wielgosz - jest sędzią tańca towarzyskiego, trenerem par tanecznych od klas E do S.

Są to zajęcia inspirowane latynoskimi rytmami, będące fuzją tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Zumba dla dzieci to połączenie Zumba Fitness czyli ćwiczeń w rytmach tańców latynoskich i nie tylko z treningiem mającym na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 zabawy i ruchu w tym samym czasie.

        PARTY DANCE (inaczej - taniec użytkowy lub taniec imprezowy) to zajęcia skierowane do osób, które w szybkim czasie chcą się nauczyć tańca „w parze”. Zajęcia obejmują: pracę nad koordynacją ruchową, naukę prostych kroków, kombinacji figur tanecznych, jak „prowadzić” partnerkę, jak „dać się poprowadzić” partnerowi.

Ten styl to połączenie różnych technik tanecznych i akrobatyki.
Charakteryzuje się szybkim tempem, dynamiką i ekspresją.