Głos to instrument, o który musimy dbać przez całe życie. Dlatego też osoby, które posiadają potencjał wokalny oraz chcą doskonalić swoje umiejętności zapraszamy do naszego studia piosenki. Zajęcia skierowane są do młodzieży od 16 do 24 roku życia, mają na celu zwiększenie świadomości swojego głosu, wykształcenie prawidłowej techniki wokalnej oraz przygotowanie młodych wokalistów do pracy w zawodzie muzycznym.

Zajęcia wokalne zespołu EB Sound przeznaczone są dla dzieci i młodzieży.

Zajęcia indywidualne, przeznaczone dla dzieci i młodzieży. W programie kształtowanie techniki wokalnej przez ćwiczenia  emisyjne, doskonalenie poczucia rytmu, kształcenie pamięci muzycznej i  słuchu, praca nad oddechem, dykcją, praca z mikrofonem i nauka zachowań  scenicznych.
Przyjęcia wyłącznie po indywidualnych konsultacjach z instruktorem.

Zajęcia wokalne grupy "Edyta Band Juniors" przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Warsztaty wokalne Edyty Kiesewetter są formą wprowadzoną w odpowiedzi na duże zainteresowanie zajęciami wokalnymi Studia Piosenki EB Sound i brakiem miejsc w innych formach tego studia. Warsztaty wokalne są miejscem, w którym, podczas spotkania raz w miesiącu, można poznać zasady emisji głosu i otrzymać dawkę ćwiczeń do wykorzystania w swojej działalności wokalnej.