Celem warsztatów jest wniknięcie w świat filmów realizowanych metodą poklatkową oraz realizacja własnych pomysłów! Na zajęciach nauczysz się tworzyć swój własny film, scenariusz, storyboard! Dowiesz się jak zbudować, ustawić i oświetlić scenę. Zapoznasz się z technikami ruchu, obsługą aparatów i programów do montażu wideo, dogrywania narracji i dźwięków. Wiek 10-13.

ROBIĘ MUZĘ w KOMPIE (grupowe)  - czyli jak tworzyć muzykę m.in. Hip-Hop, Rap i Pop w domu. Na zajęciach dowiesz się jak skonfigurować komputer (laptop), jak nagrywać i miksować muzykę, jak samodzielnie komponować i aranżować muzykę, a także rozwiniesz swoje rozumienie muzyki –nauczysz się czym są dźwięki, które słyszysz, co i skąd się wzięło, jak to wszystko działa oraz m.in. za pomocą jakich elementów odtworzyć brzmienie z Twoich ulubionych nagrań. Wiek od 10 lat, młodzież, dorośli.

Zapraszamy na zajęcia Małego Inżyniera! Robotyka + Eksperymenty to idealne połączenie warsztatów! Wiek 5-7 oraz 8-15 lat.

„Fotografia – Jak to ugryźć?”. Cykl spotkań warsztatowych poświęconych fotografii reportażowej i portretowej. Zakres podstawowy i średnio zaawansowany warsztatów będzie dotyczyć rozwoju własnych predyspozycji fotograficznych i szukaniu najlepszej dla siebie drogi. Będzie o znaczeniu fotografii w dzisiejszym świecie i wciąż rosnącej popularności tej dziedziny sztuki. O tym skąd fotografia znalazła się w naszym życiu i jak na przestrzeni lat je zmieniała.