„POZNAJEMY KULTURĘ KRAJÓW ANGLOSASKICH dla dzieci 3-6 lat”. SŁUCHOWISKA, PIOSENKI, BAJKI, GRY, ZABAWY i wszystko po angielsku!

Zapraszamy osoby powyżej 24 lat na warsztaty z rozwoju potencjału dorosłych - "W kierunku pełni życia" - Kultura Rozwoju Osobistego

Zajęcia praktyczne odbywające się w salce oraz plenerze/ Jak robić poprawne zdjęcia – podstawy kadrowania, złoty podział, punkty zdjęcia/ Wykonywanie zdjęć w formacie JPEG - czytanie i rozumienie fotografii cyfrowej/Aparat fotograficzny - budowa, mechanizm działania, różnice między różnymi typami aparatów fotograficznych i obiektywów/ to tylko wybrane aspekty poruszane na zajęciach!

ROBIĘ MUZĘ w KOMPIE (grupowe)  - czyli jak tworzyć muzykę m.in. Hip-Hop, Rap i Pop w domu. Na zajęciach dowiesz się jak skonfigurować komputer (laptop), jak nagrywać i miksować muzykę, jak samodzielnie komponować i aranżować muzykę, a także rozwiniesz swoje rozumienie muzyki –nauczysz się czym są dźwięki, które słyszysz, co i skąd się wzięło, jak to wszystko działa oraz m.in. za pomocą jakich elementów odtworzyć brzmienie z Twoich ulubionych nagrań. Wiek od 10 lat, młodzież, dorośli.

ROBOTYKA - Budujemy, konstruujemy, programujemy i wprawiamy w ruch roboty z klocków lego. Używamy klocków LEGO Education WEDO 2.0. Zajęcia są praktycznymi warsztatami. Rozwijają kreatywność, zdolności manualne, umiejętności techniczne, uczą pracy w grupie oraz wspierają edukację matematyczną. EKSPERYMENTY - pokazy naukowe dzięki, którym dzieci poznają sekrety otaczającego świata. Poznają zawód detektywa, zetną się z cieczą -195 °C, zobaczą świat, którego nie widać gołym okiem, doświadczą niewidzialnej siły fal elektromagnetycznych, przebiją balon, który nie pęka, wezmą udział w zajęciach elektrostatyki, na których włosy dosłownie stają dęba. Wiek 5-11.  Programowanie PHOTON - NOWOŚĆ!