ABC GITARY czyli gitara od podstaw (zajęcia grupowe ) - zajęcia przeznaczone są dla osób rozpoczynających naukę gry na gitarze. Pierwsze proste ćwiczenia i utwory do podkładów muzycznych według sprawdzonego autorskiego programu. Grupy dobrane są według wieku uczestników: 10-12 lat, grupa młodzieżowa oraz grupa osób dorosłych.

Graj i śpiewaj (zajęcia grupowe) - zajęcia przeznaczone są dla gitarzystów mających pierwsze kroki już za sobą. Wymagana jest umiejętność chwytania podstawowych akordów oraz znajomość tabulatury. Program zajęć dotyczy nauki wspólnie wybranych popularnych utworów o dość łatwym poziomie zaawansowania oraz stopniowy rozwój umiejętności technicznych i teoretycznych. Grupy dobrane są według wieku uczestników: 10-12 lat, grupa młodzieżowa oraz grupa osób dorosłych. 

Gra na gitarze elektrycznej (zajęcia grupowe) – zajęcia przeznaczone są dla gitarzystów, którzy mają już podstawową wiedzę teoretyczną oraz umiejętności techniczne i chcą dowiedzieć się czegoś więcej o muzyce rockowej, ale także o bluesie i muzyce pop. Tematyka warsztatów oraz wybór utworów do nauki będzie ustalany wspólnie na zajęciach. Przykładowe tematy zajęć: ćwiczenia techniczne dla profesjonalistów, teoria muzyki, jak improwizować oraz jak grać znane utwory rockowe, riffy i solówki tak, by brzmiały jak najbliżej oryginałowi, czyli jak prawidłowo dobierać brzmienie, jak realizować rytm i artykulację, a także jak komponować i aranżować muzykę, czy też poznanie cech charakterystycznych niezbędnych do prawidłowego wykonywania muzyki danego zespołu (np. co należy wiedzieć żeby prawidłowo grać muzykę zespołu AC/DC). Wiek od 13 lat, grupa młodzieżowa oraz grupa dorosłych.

Zajęcia
środa godz. 19.00 (ABC GITARY czyli gitara od podstaw), wiek 10-12, grupa młodzieżowa oraz grupa dorosłych
środa godz. 18.00 (graj i śpiewaj), wiek 10-12, grupa młodzieżowa oraz grupa dorosłych
środa godz. 20.00 (gra na gitarze elektrycznej), wiek od 13 lat, grupa młodzieżowa oraz grupa dorosłych

Opłata:
140 zł/m-c (1 x w tyg. 60 min) - zajęcia grupowe, 280 zł/m-c (1 x w tyg. 45 min.) - zajęcia indywidualne

Instruktor Tomasz Szczepaniak - koncertował z gwiazdami polskiej sceny jazzowej i rozrywkowej,
lider zespołów instrumentalno-wokalnych, kompozytor i aranżer, wykładowca warsztatów
muzycznych oraz wieloletni pedagog. Laureat nagród muzycznych.

Informujemy, że zapisy na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym 2019/2020 rozpoczną się od dnia 8 września br. wyłącznie przez stronę www.strefazajec.pl

INSTRUKCJA REJESTRACJI