Zapraszamy na zajęcia taneczno-akrobatyczne Dance Show! Mieszanka dynamicznych stylów tańca ulicy, połączenie zabawy dyskotekowej i elementów akrobatyki. Przed nami turnieje, występy i pokazy! Wiek 7-13 lat.

Jeśli Twoje dziecko marzy o magicznym świecie baletu, jeśli pragnie założyć tiulową spódniczkę i poczuć się jak prawdziwa prima ballerina - te zajęcia są dla Twojej pociechy! Zajęcia mają na celu naukę koordynacji ruchowej, podstawowych pojęć oraz figur baletowych, a także rozwijanie pasji tanecznych, muzycznych i kształtowanie wrażliwości na muzykę poważną. Wiek 3-7 lat.

Jazz to taniec oparty na idei baletu klasycznego i tańca modern. Na zajęciach dzieci uczą się podstawowych figur, kroków, obrotów, skoków. Wiek 5 - 11 lat.

Ćwiczenia rytmiczne, nauka podstawowych kroków, obrotów i przejść w tańcu zespołowym na podstawie choreografii wielu tańców latynoamerykańskich połączonych w jedną całość. Wiek 6-13 lat.

Zespół "Karman" wykonuje choreografie w stylu jazz- musical – tańca opartego na balecie i tańcu modern z elementami akrobatyki. Charakterystyczne dla tego stylu są: niezależność ruchu poszczególnych części ciała, tzw. izolacje, zgięte kolana, sylwetka lekko wychylona ku przodowi, ruch policentryczny, odbywający się w różnych płaszczyznach oraz elementy wykonywane "w parterze" i różnorodność skoków. Wiek 13-26 lat.

Wśród tancerzy Klubu „Akcent” są zarówno pary początkujące jak i te, które mają już na swoim koncie osiągnięcia w tańcu towarzyskim. Zajęcia w Okęckiej Sali Widowiskowej są dla większości par kontynuacją zajęć formacji tanecznej, w której dzieci od szóstego roku życia stawiają swoje pierwsze kroki. Wiek 10-25 lat

Zumba zawiera elementy tańców pochodzących z Ameryki Łacińskiej, jak również elementy treningu siłowego i cardio. Relaks, praca nad sylwetką, poprawa kondycji fizycznej i psychicznej! Przede wszystkim świetna zabawa! Wiek 18 +