Zapraszamy na zajęcia taneczno-akrobatyczne Dance Show! Mieszanka dynamicznych stylów tańca ulicy, połączenie zabawy dyskotekowej i elementów akrobatyki. Przed nami turnieje, występy i pokazy! Wiek 7-13 lat.

Zajęcia mają na celu zapoznanie uczestników z podstawowymi krokami i pozami baletowymi poprzez zabawę z ruchem i muzyką. W programie znajdą się ćwiczenia rozciągające. Ćwiczenia baletowe pozytywnie wpłyną na koordynację ruchów, prawidłową postawę ciała oraz utrzymanie równowagi młodych tancerek, a także wyrobią wrażliwość na muzykę i taniec. Wspierają umiejętność współpracy w grupie oraz pamięć ruchową poprzez proponowane układy taneczne nauczane podczas zajęć. Wiek 3-7 lat.

Jazz to taniec oparty na idei baletu klasycznego i tańca modern. Na zajęciach dzieci uczą się podstawowych figur, kroków, obrotów, skoków. Wiek 5 - 11 lat.

Ćwiczenia rytmiczne, nauka podstawowych kroków, obrotów i przejść w tańcu zespołowym na podstawie choreografii wielu tańców latynoamerykańskich połączonych w jedną całość. Wiek 4-11 lat.

Zespół Karman istnieje od 2004 roku, celem jego działalności jest przygotowanie całościowych przedstawień musicalowych, prezentowanych na scenie Okęckiej Sali Widowiskowej i nie tylko. Choreografie wykorzystują technikę tańca jazzowego oraz musicalowego, a także breakdance i sztuk walki. Spektakle zespołu Karman to show i wielka różnorodność muzyki i kostiumów.Zajęcia podnoszą ogólną sprawność ciała oraz uczą wyrażania emocji i ekspresji poprzez taniec oraz ruch sceniczny. Uczestnicy Karmana i jego soliści są laureatami wielu przeglądów i festiwali tanecznych. Zapraszamy młodzież w wieku od 12 do 26 lat, bardzo mile widziani Panowie!!!

Zumba zawiera elementy tańców pochodzących z Ameryki Łacińskiej, jak również elementy treningu siłowego i cardio. Relaks, praca nad sylwetką, poprawa kondycji fizycznej i psychicznej! Przede wszystkim świetna zabawa! Wiek 18 +