Szanowni Państwo,

informujemy, że wznowienie zajęć Dance Show (akrobatyka i taniec nowoczesny) planowane na 6.11.2017 r. (poniedziałek) zostało przesunięte na inny termin. O nowym terminie poinformujemy Państwa niebawem. Prosimy o zaglądanie na naszą stronę.

Dance show dla dzieci to mieszanka dynamicznych stylów tańca ulicy: to połączenie zabawy dyskotekowej, elementów akrobatyki oraz dynamicznych zwrotów. To taniec dla aktywnych, ruchliwych dzieci mających ambicje tańczenia i prezentowania swoich umiejętności w zespole. Z początku będą to proste, ale dynamiczne układy dopasowane do możliwości uczestników. Dalszym etapem będzie przygotowanie bardziej rozbudowanych i skomplikowanych choreografii tworzonych z myślą o występach estradowych, przeglądach i konkursach. Ze względu na charakter tańca nie przewidujemy zajęć 1 x tygodniowo. 

wiek 7-13

poniedziałek, środa

16.00 dla grupy 10 – 13 lat
17.00 dla grupy 7-9 lat

Instruktor Jolanta Wdowczyk-Czarnogórska - tańczy od 5 roku życia.  Posiada I klasę w tańcu sportowym. Jest mistrzynią Polski w Mambo, w Hip-Hop`ie i w tańcu sportowym. Uczestniczyła w programach telewizyjnych i radiowych takich jak: „Tęczowy Music Box”, „Teleranek”, „Muzyczna skakanka”, „Kawa czy herbata”. Brała także udział w programach estradowych, licznych galach i koncertach ze znanymi artystami Polskiej Estrady takich jak: Majka Jeżowska, Ewa Kuklińska, Patrycja Markowska, Jan Wojdak, Robert Janowski, Anna Jurksztowicz, Janusz Laskowski, „Kabaret Otto”. Obecnie prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w tańcu nowoczesnym – disco dance, hip-hop, funky, jazz, w tańcach latynoamerykańskich, współczesnym i towarzyskim. Jest założycielem grupy tanecznej „Stop And Go”, choreografem w zespole tańca „Hand To Hand”, „Puls”, „Foton”, „Impuls”, „Kredance”. Prowadzi warsztaty tańca dla zespołów tanecznych, szkolenia dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz zajęcia taneczne dla studentów.

Opłata miesięczna 140 zł - 2 x tyg. 60 min.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem OSW
tel. 22 868 02 01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.