Zajęcia wpływają na poprawę ogólnej koordynacji ruchowej, a także przygotowują chętnych do dalszego zdobywania umiejętności tanecznych. Na koniec sezonu artystycznego organizowany jest pokaz dla rodziców i bliskich młodych tancerzy.

Zajęcia
grupa początkująca poniedziałek godz. 17.15 - 18.00, środa godz. 17.30 - 18.15
grupa zaawansowana poniedziałek godz. 18.00 - 19.00,  środa godz. 18.15 - 19.15

Opłata
40 zł/m-c (2 x w tyg. 60 min. ; 2 x w tyg. 45 min. )

Instruktor Waldemar Wielgosz - trener, choreograf i pedagog. Od wielu lat prowadzi zajęcia w Klubie Tańca Towarzyskiego "AKCENT", działającym w Domu Kultury "Włochy". Wychował i doprowadził wiele par do najwyższej klasy tanecznej „A” i „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Posiada uprawnienia sędziego tańca towarzyskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego i zdał egzaminy United Kingdom Allicence Associate w stylu latynoamerykańskim i Member w stylu standardowym. Działa w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Od wielu lat jest propagatorem tańca towarzyskiego: organizuje ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego, cieszące się dużą popularnością.

Informujemy, że zapisy na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym 2019/2020 rozpoczną się od dnia 8 września br. wyłącznie przez stronę www.strefazajec.pl

INSTRUKCJA REJESTRACJI