Zespół "Karman" wykonuje choreografie w stylu jazz- musical –  tańca opartego na  balecie i tańcu modern z elementami akrobatyki. Charakterystyczne  dla tego stylu są: niezależność ruchu poszczególnych części ciała, tzw. izolacje, zgięte kolana, sylwetka lekko wychylona ku przodowi, ruch policentryczny, odbywający się w różnych płaszczyznach oraz elementy wykonywane "w parterze" i różnorodność skoków. Zajęcia podnoszą ogólną sprawność ciała oraz uczą wyrażania emocji i ekspresji poprzez taniec. Sceniczne choreografie Zespołu Karman to show i muzyka. Ta popularna technika tańca  wykorzystywana jest w musicalach i spektaklach tanecznych. Zespół Karman istnieje od 2004 roku, celem jego działalności jest przygotowanie do występów scenicznych oraz konkursów tanecznych. Karman i jego soliści są laureatami wielu przeglądów i festiwali tanecznych.

wiek 12-26

wtorek godz. 19.30

Instruktor: Agnieszka Grzesik jest absolwentką muzykologii i pedagogiki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. J.Elsnera w Warszawie na wydziale rytmiki i fortepianu. Jest również instruktorem dyplomowanym tańca jazzowego i musicalowego. Od 15 lat pracuje w edukacji artystycznej dzieci i młodzieży w placówkach kultury w Warszawie, jest również nauczycielem dyplomowanym muzyki. Uczestnicy jej zajęć biorą udział w artystycznych projektach kulturalnych oraz mają na swoim koncie wiele sukcesów w konkursach tanecznych i wokalnych.

Opłata miesięczna:

70zł - 1 x tyg. 120 min.

INFORMUJEMY
Opłaty za zajęcia w styczniu 2018 można dokonać dopiero od 3 stycznia 2018

Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia.

Stwórz swoje konto na strefazajec.pl

Dzięki niemu w łatwy sposób:
* zapiszesz się do sekcji zajęciowych,
* będziesz mógł śledzić terminy zajęć oraz wysokość opłat w poszczególnych miesiącach,
* dokonać szybkiej płatności online,
* dowiedzieć się o ewentualnych zmianach.

Podanie numeru telefonu i adresu e-mail pozwoli na łatwiejszy kontakt i uzyskanie informacji np. o odwołanych zajęciach.

INSTRUKCJA REJESTRACJI