Wśród tancerzy Klubu „Akcent” są zarówno pary początkujące jak i te, które mają już na swoim koncie osiągnięcia w tańcu towarzyskim. Zajęcia w Okęckiej Sali Widowiskowej są dla większości par kontynuacją zajęć formacji tanecznej, w której dzieci od szóstego roku życia stawiają swoje pierwsze kroki. Zdobywanie umiejętności tanecznych to wykonywanie coraz bardziej skomplikowanych figur i rozbudowanej choreografii w walcu angielskim, wiedeńskim, tangu, fokstrocie, quickstep oraz tańcach latynoamerykańskich takich jak samba, cha-cha, rumba, jive, pasodoble. Pary, które trenują kilka sezonów zajmują czołowe miejsca na konkursach tańca towarzyskiego w kraju.

wiek 13-20

poniedziałek 20.15, środa godz. 20.25

Waldemar Wielgosz: trener, choreograf i pedagog. Od wielu lat prowadzi zajęcia w Klubie Tańca Towarzyskiego AKCENT, działającym w Domu Kultury Włochy. Wychował i doprowadził wiele par do klasy tanecznej „A” i „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Posiada uprawnienia sędziego tańca towarzyskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego i zdał egzaminy United Kingdom Allicence Associate w stylu latynoamerykańskim i Member w stylu standardowym, działa  w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Od wielu lat jest propagatorem tańca towarzyskiego: organizuje ogólnopolskie turnieje tańca towarzyskiego, cieszące się dużą popularnością.

Opłata miesięczna:

150 zł - 2 x w tyg. 120 min.

INFORMUJEMY
Opłaty za zajęcia w styczniu 2018 można dokonać dopiero od 3 stycznia 2018

Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia.

Stwórz swoje konto na strefazajec.pl

Dzięki niemu w łatwy sposób:
* zapiszesz się do sekcji zajęciowych,
* będziesz mógł śledzić terminy zajęć oraz wysokość opłat w poszczególnych miesiącach,
* dokonać szybkiej płatności online,
* dowiedzieć się o ewentualnych zmianach.

Podanie numeru telefonu i adresu e-mail pozwoli na łatwiejszy kontakt i uzyskanie informacji np. o odwołanych zajęciach.

INSTRUKCJA REJESTRACJI