Zapraszamy na zajęcia taneczno-akrobatyczne Dance Show! Mieszanka dynamicznych stylów tańca ulicy, połączenie zabawy dyskotekowej i elementów akrobatyki. Przed nami turnieje, występy i pokazy! Wiek 7-13 lat.

Zajęcia

grupa początkująca (7-9 lat) poniedziałek godz. 15.45-16.30,  środa godz. 16.00-16.45

grupa zaawansowana (10-13 lat) poniedziałek godz. 16.30 - 17.15, środa godz. 16.45-17.30

Opłata

120zł/m-c ( 2 x w tyg. 45 min.)

Instruktorzy: Jolanta Wdowczyk - Czarnogórska, Justyna Panfil

JOLANTA WDOWCZYK - CZARNOGÓRSKA - rozpoczęła naukę tańca w wieku 5-ciu lat, jej przygoda z tańcem trwa do dziś. Posiada I klasę w tańcu sportowym. W swojej karierze tanecznej zdobyła takie tytuły jak: Mistrzostwo Polski w Mambo, Mistrzostwo Polski w Hip-Hop`ie, Mistrzostwo Polski w Disco Dance, Mistrzostwo Polski w tańcu sportowym. Zdobywczyni Pucharu Polski i Pucharu Redaktora Naczelnego Ekspresu Wieczornego. Występowała jako solistka w formacji tanecznej, która zdobyła „Złoty Aplauz” na festiwalu w Koninie. Reprezentowała Polskę w Niemczech i na Łotwie. Uczestniczyła w programach telewizyjnych i radiowych takich jak: „Tęczowy Music Box”, „Teleranek”, „Muzyczna skakanka”, „Kawa czy herbata”. Brała także udział w programach estradowych, licznych galach i koncertach ze znanymi artystami Polskiej Estrady takimi jak: Majka Jeżowska, Ewa Kuklińska, Patrycja Markowska, Jan Wojdak, Robert Janowski, Anna Jurksztowicz, Janusz Laskowski, „Kabaret Otto”.

Obecnie prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w tańcu nowoczesnym – disco dance, hip-hop, funky, jazz, w tańca latynoamerykańskich, współczesnym i towarzyskim. Jest założycielem grupy tanecznej „Stop And Go”, choreografem w zespole tańca „Hand To Hand”, „Puls”, „Foton”, „Impuls”, „Kredance”. Prowadzi warsztaty tańca dla zespołów tanecznych, szkolenia dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz zajęcia taneczne dla studentów.

JUSTYNA PANFIL - instruktor akrobatyki sportowej, sędzia w skokach na ścieżce na zawodach w akrobatyce sportowej, absolwentka Politechniki Warszawskiej. Ma za sobą 10 lat kariery zawodniczej w skokach na ścieżce, od 2007 wychowawca i instruktor na obozach taneczno-akrobatycznych. Wraz z zespołem KREDANCE zdobyła liczne nagrody m.in. I miejsce w ogólnopolskich konfrontacjach różnych form tanecznych 2008 oraz III miejsce w ogólnopolskim przeglądzie tanecznym Grodzisk 2008. Jako Instruktor zespołu PLATERKI - nagroda główna na przeglądzie Terpsychora.

Elementy akrobatyki i gimnastyki w tańcu są bardzo widowiskowe i niewątpliwie wywołują u widza wiele emocji i wzbogacają choreografię. Justyna wykorzystuje zdobyte doświadczenia do stosowania różnych form akrobatyki zarówno w tańcu indywidualnym jak i zespołowym (piramidy, budowle z ludzi). Swoich podopiecznych stara się wszechstronnie rozwijać ruchowo, wzbogacać siłę, gibkość, szybkość.

źródło: stopandgo.com.pl

Informujemy, że zapisy na zajęcia w nowym sezonie kulturalnym 2019/2020 rozpoczną się od dnia 8 września br. wyłącznie przez stronę strefazajec.pl

INSTRUKCJA REJESTRACJI