Zapraszamy na zajęcia taneczno-akrobatyczne Dance Show! Zapewniamy dużą salę z lustrami, profesjonalny sprzęt, wykwalifikowanych instruktorów i miłą atmosferę. Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat. Przed nami turnieje, występy i pokazy! 

poniedziałek: godz. 16.00 - AKROBATYKA, środa: godz. 17.00 - TANIEC NOWOCZESNY
Zapisy: tel. 22 868 02 01, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt miesięczny 140 zł - 2 x w tyg. 60 min.

Instruktorzy:

JOLANTA WDOWCZYK - CZARNOGÓRSKA - rozpoczęła naukę tańca w wieku 5-ciu lat, jej przygoda z tańcem trwa do dziś. Posiada I klasę w tańcu sportowym. W swojej karierze tanecznej zdobyła takie tytuły jak: Mistrzostwo Polski w Mambo, Mistrzostwo Polski w Hip-Hop`ie, Mistrzostwo Polski w Disco Dance, Mistrzostwo Polski w tańcu sportowym. Zdobywczyni Pucharu Polski i Pucharu Redaktora Naczelnego Ekspresu Wieczornego. Występowała jako solistka w formacji tanecznej, która zdobyła „Złoty Aplauz” na festiwalu w Koninie. Reprezentowała Polskę w Niemczech i na Łotwie. Uczestniczyła w programach telewizyjnych i radiowych takich jak: „Tęczowy Music Box”, „Teleranek”, „Muzyczna skakanka”, „Kawa czy herbata”. Brała także udział w programach estradowych, licznych galach i koncertach ze znanymi artystami Polskiej Estrady takimi jak: Majka Jeżowska, Ewa Kuklińska, Patrycja Markowska, Jan Wojdak, Robert Janowski, Anna Jurksztowicz, Janusz Laskowski, „Kabaret Otto”, oraz z innym.

Obecnie prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w tańcu nowoczesnym – disco dance, hip-hop, funky, jazz, w tańca latynoamerykańskich, współczesnym i towarzyskim. Jest założycielem grupy tanecznej „Stop And Go”, choreografem w zespole tańca „Hand To Hand”, „Puls”, „Foton”, „Impuls”, „Kredance”. Prowadzi warsztaty tańca dla zespołów tanecznych, szkolenia dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz zajęcia taneczne dla studentów. 

Stworzone przez nią układy zdobyły między innymi: 
* Mistrzostwo Polski Dance Show 2003 
* I Vicemistrzostwo Polski 2004 
* III i V miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Modern Dance „Mikołajki 2004” 
* Puchar Polski w Tańcu Sportowym 2005 
* IV miejsce – mini formacja na Mistrzostwach Polski 2008 
* II miejsce formacja dance show Mistrzostwa Polski 2008 
* III miejsce mini formacja dance show Mistrzostwa Polski 2008 
* Grand Prix zespołów tanecznych 2008 
* I miejsce „Złote baletki” 2009 
* Tytuł „TALENT ROKU 2009” 
* I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych 2009 
* Mistrzostwo Polski Dance Show formacje juniorzy 2009 
* Mistrzostwo Polski Dance Show seniorzy 2009.

JUSTYNA PANFIL - instruktor akrobatyki sportowej, sędzia w skokach na ścieżce na zawodach w akrobatyce sportowej, absolwentka Politechniki Warszawskiej. Ma za sobą 10 lat kariery zawodniczej w skokach na ścieżce, od 2007 wychowawca i instruktor na obozach taneczno-akrobatycznych. Wraz z zespołem KREDANCE zdobyła liczne nagrody m.in. I miejsce w ogólnopolskich konfrontacjach różnych form tanecznych 2008 oraz III miejsce w ogólnopolskim przeglądzie tanecznym Grodzisk 2008. Jako Instruktor zespołu PLATERKI - nagroda główna na przeglądzie Terpsychora.

Elementy akrobatyki i gimnastyki w tańcu są bardzo widowiskowe i niewątpliwie wywołują u widza wiele emocji i wzbogacają choreografię. Justyna wykorzystuje zdobyte doświadczenia do stosowania różnych form akrobatyki zarówno w tańcu indywidualnym jak i zespołowym (piramidy, budowle z ludzi). Swoich podopiecznych stara się wszechstronnie rozwijać ruchowo, wzbogacać siłę, gibkość, szybkość.

źródło: stopandgo.com.pl

INFORMUJEMY
Opłaty za zajęcia w styczniu 2018 można dokonać dopiero od 3 stycznia 2018

Od 2 stycznia 2018 roku wprowadzamy nowy system zapisów na zajęcia.

Stwórz swoje konto na strefazajec.pl

Dzięki niemu w łatwy sposób:
* zapiszesz się do sekcji zajęciowych,
* będziesz mógł śledzić terminy zajęć oraz wysokość opłat w poszczególnych miesiącach,
* dokonać szybkiej płatności online,
* dowiedzieć się o ewentualnych zmianach.

Podanie numeru telefonu i adresu e-mail pozwoli na łatwiejszy kontakt i uzyskanie informacji np. o odwołanych zajęciach.

INSTRUKCJA REJESTRACJI