Zapraszamy na zajęcia taneczno-akrobatyczne Dance Show! Zapewniamy dużą salę z lustrami, profesjonalny sprzęt, wykwalifikowanych instruktorów i miłą atmosferę. Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat. Przed nami turnieje, występy i pokazy! 

Jeśli Twoje dziecko marzy o magicznym świecie baletu, jeśli pragnie założyć tiulową spódniczkę i poczuć się jak prawdziwa prima ballerina - te zajęcia są dlaTwojej pociechy! Serdecznie zapraszam na zajęcia taneczne z elementami baletu, które mają na celu przenieść nas w magiczny świat muzyki poważnej, baletu, występów na scenie. Wiek 3-7 lat.

Jazz to taniec oparty na idei baletu klasycznego i tańca modern. Na zajęciach dzieci uczą się podstawowych figur, kroków, obrotów, skoków. Wiek 5 - 11 lat.

Ćwiczenia rytmiczne, nauka podstawowych kroków, obrotów i przejść w tańcu zespołowym a następnie w parach. Wiek 5-13 lat.

Zapraszamy młodzież na nowe zajęcia taneczne - Hip Hop z Bartoszem Dylą!

Jazz musical - ZESPÓŁ "KARMAN" zaprasza młodzież i dorosłych na zajęcia! Wiek 12-26 lat.

Klub Tańca Towarzyskiego "AKCENT" zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach! Wiek 13-20 lat.

Zumba zawiera elementy tańców pochodzących z Ameryki Łacińskiej, jak również elementy treningu siłowego i cardio. Relaks, praca nad sylwetką, poprawa kondycji fizycznej i psychicznej! Przede wszystkim świetna zabawa! Wiek 18 +